ukryj

Elegancję i nastrój tej  łazienki utworzyły odpowiednio zestawione barwy. Jest w niej dużo beżu kontrastującego z płaszczyznami brązu. Perfekcyjnie zaplanowany minimalizm podczas aranżacji łazienki przyniósł oczekiwane efekty.

By powstała taka łazienka, duże płaszczyzny ścian i podłogi zostały wyłożone płytkami ceramicznymi o imponującej długości 97,7 cm, dodatkowo powiększającymi i tak duże wnętrze.
Płytki w kolorze beżu do złudzenia przypominają kamień z charakterystycznymi liniami, płytki brązowe stylizowane są na drewno i również wyglądają bardzo naturalnie. Zestawione razem prezentują się jak widać bardzo okazale. Dzięki czystym kolorom przestrzeń łazienki jest bardzo uporządkowana.

Na tle głównych barw przebija gdzieniegdzie biel ceramiki i srebro armatury łazienkowej. Wszystkie elementy wyposażenia mają wokół siebie dużo przestrzeni a dostęp do nich jest wręcz komfortowy. Prawdziwie zachęcającym miejscem do korzystania z ożywiającej siły wody jest prysznic. Niezwykle subtelnie wydzielony w przestrzeni łazienki transparentną szybą, zdobioną motywem roślinnym, jest bardzo prostym ,,fragmentem” wnętrza i jednocześnie dekoracyjnym. Pomysłem, który wkracza odważnie w minimalizm wnętrza jest stylowe górne oświetlenie. Dużo naturalnego światła wpuszczają do wnętrza łazienki okna ogromnych rozmiarów, co dodatkowo wnętrze rozjaśnia. Zapewne dla wielu z nas  wygląd tej łazienki może być inspiracją do urządzenia własnej.

  • Zobacz galerie zdjęć według kolorów:
Oceń artykuł:
  • bardzo słabe
  • słabe
  • średnie
  • dobre
  • bardzo dobre
4,67 / 3 głosów
Dziękujemy za oddanie głosu.

Czytaj więcej:

Stylowe oświetlenie

Stylowe oświetlenie

Idealna lampa powinna być stylowa, elegancka, a przede wszystkim funkcjonalna. Przeczytaj cały artykuł

Funkcjonalna łazienka

Funkcjonalna łazienka

Łazienka to często elegancki pokój kąpielowy, którego wygląd odgrywa dużą rolę. Przeczytaj cały artykuł

Jak urządzić sypialnię?

Jak urządzić sypialnię?

Sypialnia to oaza wypoczynku. Przestrzeganie pewnych reguł lub zastosowanie pomysłowych rozwiązań sprawi, że... Przeczytaj cały artykuł

Oryginalne stoliki

Oryginalne stoliki

Niebanalny stolik kawowy z pewnością przykuje uwagę zaproszonych gości. Przeczytaj cały artykuł

Wnętrze pełne barw

Wnętrze pełne barw

To piękne wnętrze charakteryzuje się ciekawymi kształtami i kolorystyką. Zostało zaprojektowane przez architektów... Przeczytaj cały artykuł

Szwedzkie wnętrza

Szwedzkie wnętrza

Prezentowany dom znajduje się w Szwecji i pochodzi z 1970 roku. Przeczytaj cały artykuł

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodawać komentarze

E-dach

E-instalacje

E-ogródek

Urządzone.pl

Zamów newsletter
Zobacz koniecznie:

Jaki materac do łóżka ?

x