ukryj

Nie ma w tym nic niezwykłego kiedy wanna i kabina prysznicowa dzielą jedno pomieszczenie. Jednak usytuowane obok siebie zajmują sporo miejsca. Obecnie pojawiło się nowe rozwiązanie, w którym  te dwa urządzenia są połączone w jednej zabudowie.

Wanna z prysznicemOdwiedzając sklepy z wyposażeniem łazienek, zatrzymujemy się przy wannach lub kabinach prysznicowych zastanawiając się co wybrać. W takiej chwili kierujemy się cechami estetycznymi produktów, a ważna jest przecież  ich funkcjonalność. Wprawdzie w łazience  przydałyby się nam obydwa urządzenia, bo bywa różnie – albo potrzebujemy wziąć szybki prysznic, albo wolimy poleżeć w wannie. I właśnie dlatego obecność wanny z prysznicem – w formie jednej zabudowy – jest uzasadniona. Dodatkowo możemy zadbać o funkcjonalną ergonomię pomieszczenia, bo taka zabudowa praktykowana jest w łazienkach mniejszych i tych bardziej przestronnych.

Wanna z prysznicemDbałość o szczegóły
Dwufunkcyjna zabudowa jest dopracowana w najdrobniejszych detalach. Przestronna kabina połączona z wanną, wyposażona jest w szklane, półokrągłe drzwi ze szkła hartowanego (wzmocnionego folią) o grubości 6 mm, które umożliwiają wygodne wchodzenie i wychodzenie z wanny, co w przypadku wanny klasycznej jest bardziej uciążliwe. 

Powierzchnia przeznaczona na prysznic równa jest średnicy 100 cm, a długość wanny wynosi 170 lub 180 cm. Szklane, półokrągłe drzwi umożliwiają bezproblemowe wejście do przestrzennej kabiny i wanny jednocześnie. Elektroniczne sterowanie i automatyczna blokada "drzwi prysznicowych" gwarantują szczelność i uniemożliwiają ich otwarcie, gdy wanna jest wypełniona wodą.

Jaka wanna?

Wyniki

Wanna wykonana jest z tworzywa wysokiej jakości. Specjalna konstrukcja profili przyściennych gwarantuje szczelność w obszarze drzwi i funkcjonalne umieszczenie słuchawki prysznicowej. Zawiasy przyklejone są po zewnętrznej stronie drzwi, dzięki czemu pielęgnacja powierzchni szklanych jest bardzo łatwa.


Wanna z prysznicemWanna z prysznicemWanna z prysznicem

 • Zobacz galerie zdjęć według kolorów:
Oceń artykuł:
 • bardzo słabe
 • słabe
 • średnie
 • dobre
 • bardzo dobre
4,00 / 10 głosów
Dziękujemy za oddanie głosu.

Czytaj więcej:

Panel prysznicowy jak malowany

Panel prysznicowy jak malowany

Panele prysznicowe Kameleo dzięki swojemu niezwykłemu, dekoracyjnemu wykończeniu wpisują się w światowy trend... Przeczytaj cały artykuł

Łazienka z charakterem

Łazienka z charakterem

Aranżując łazienkę starannie dobieramy wszystkie elementy wyposażenia, aby tworzyły spójną i estetyczną całość. Przeczytaj cały artykuł

Kabiny prysznicowe - zalety

Kabiny prysznicowe - zalety

Klienci czasami wybierają kabinę prysznicową kosztem wygodnej wanny. Powody bywają różne – mała łazienka... Przeczytaj cały artykuł

Salony kąpielowe

Salony kąpielowe

Salony kąpielowe przypominają swym wystrojem tradycyjne łazienki. Przeczytaj cały artykuł

Królewska łazienka

Królewska łazienka

Jeśli marzysz, aby w swoim domu stworzyć łazienkę w stylu królewskim, to koniecznie musisz zapoznać się z kolekcją... Przeczytaj cały artykuł

25 niezapomnianych projektów łazienki

25 niezapomnianych projektów łazienki

Marzeniem wielu ludzi jest mieć wspaniałą łazienkę. Przeczytaj cały artykuł

Komentarze (1)

 1. bodziu

  Radzę kupić oddzielnie wannę i zasłonkę, na http://e-inclusive.pl/ coś takiego mają. Wtedy koszty są dwa razy niższe, a funkcjonalność w zasadzie ta sama.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

Zaloguj się, aby dodawać komentarze

E-ogródek

Urządzone.pl

E-instalacje

E-izolacje

Zamów newsletter
Zobacz koniecznie:

Malowanie ścian – cieniowanie

x