ukryj

Niewiele może się równać z atmosferą tworzoną przez płomienie ogniska. Dają one wspaniałe uczucie przytulności i komfortu, dodatkowo podkreślane przez szczególny blask rozchodzący się po całym pomieszczeniu.

Jednakże tradycyjne kominki bywają kłopotliwe w użytkowaniu - trzeba usuwać popiół, magazynować opał i czyścić komin. Podobnie w przypadku instalowania kominka gazowego, należy pamiętać o ograniczeniach narzucanych przez przewód kominowy oraz łącze gazowe. Stąd też tak wiele osób docenia korzyści płynące z używania kominków elektrycznych.

kominek elektrycznykominek w mieszkaniuekologiczny kominek

Wszystkie kominki Optiflame pracują bardzo efektywnie, ponieważ całe wytwarzane ciepło oddawane jest do pomieszczenia. "Płomienie" można uruchomić niezależnie od funkcji ogrzewania, dzięki czemu przytulny efekt ognia uzyskuje się bez niepotrzebnego dogrzewania pomieszczenia - jest to idealne rozwiązanie na długie, ciepłe wieczory. Pobór energii jest tak niski, jak w przypadku zwykłej żarówki.

Niezwykle bogaty asortyment sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Kominki wolnostojące mogą być ciekawym akcentem we wnętrzu urządzonym w stylu klasycznym, dostępne są także modele o nowoczesnej linii. Producent oferuje także kominki do zabudowy oraz naścienne.

Wszystkie kominki wyposażone są we wtyczkę, dzięki czemu można z nich korzystać wszędzie tam, gdzie zainstalowane jest gniazdko elektryczne.

  • Zobacz galerie zdjęć według kolorów:
Oceń artykuł:
  • bardzo słabe
  • słabe
  • średnie
  • dobre
  • bardzo dobre
4,00 / 3 głosów
Dziękujemy za oddanie głosu.

Czytaj więcej:

Wnętrza w stylu francuskim

Wnętrza w stylu francuskim

Wnętrza w stylu francuskim zawsze wyglądają pięknie, luksusowo, czarująco i bardzo elegancko. Przeczytaj cały artykuł

Toster do retro kuchni

Toster do retro kuchni

Toster włoskiej firmy Bugatti z serii Casa został wykonany z najwyższej jakości aluminium. Przeczytaj cały artykuł

Meblościanka na wymiar

Meblościanka na wymiar

Zagospodarowanie przestrzeni ściennej w mieszkaniu czy domu ograniczone jest jedynie naszą kreatywnością. Przeczytaj cały artykuł

Drewniany stół

Drewniany stół

Piękny drewniany stół zaprojektował Victor Klassen. Przeczytaj cały artykuł

Elegancki zestaw do przekąsek

Elegancki zestaw do przekąsek

Kiedy urządzamy przyjęcie i zależy nam na zrobieniu wrażenia na gościach warto oczarować ich nie tylko wyśmienitymi... Przeczytaj cały artykuł

Fantazyjne szklanki

Fantazyjne szklanki

Seria Elecrical Circles od marki Zak! Designs powstała przy współpracy z United Colors of Benetton. Przeczytaj cały artykuł

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodawać komentarze

E-ściany

E-izolacje

E-ogródek

E-instalacje

Zamów newsletter
Zobacz koniecznie:

Nowoczesne zlewozmywaki - przegląd materiałów

x