19 minut spacerem spod Złotych Tarasów – marzenie szukającego mieszkania

0
19dzielnica.pl

Jeśli marzysz by przez okno swojego mieszkania widzieć warszawski skyline, móc wygodnie i szybko dostać się metrem na drugi koniec miasta, a w okolicy znajdowały się popularne i modne miejsca - znamy miejsce, w którym spełnisz te marzenia. Co jeszcze musi zapewnić Twoje nowe mieszkanie?

Parząc poranną kawę patrzysz na budzące się w promieniach jesiennego słońca centrum Warszawy i ludzi pędzących do pracy. Ty masz jeszcze czas, w końcu spacer na Rondo Daszyńskiego zajmie Ci tylko kilka minut, a stamtąd metrem lub tramwajem dostaniesz się wygodnie i szybko niemal w każdy zakątek miasta. A może masz ochotę pojechać rowerem? Jak dobrze, że tuż pod domem jest stacja Veturilo. Właściwie, to czego tu nie masz w pobliżu?

Co musi się znaleźć w idealnej okolicy?

Bliskość komunikacji publicznej to nie jedyny z wymogów stawianych przed idealną lokalizacją do mieszkania. Pobliskie tereny zielone takie jak park lub osiedlowe skwerki będą idealnym miejscem na spacer z psem lub zwyczajny relaks na świeżym powietrzu. Jeśli nie masz chęci na gotowanie świetnie byłoby móc wybrać się na kolację do ciekawej knajpki w okolicy, a gdy masz ochotę na trochę sportu – miejsce do fitnessu lub siłownia. Trudno się dziwić, że coraz częściej to właśnie te czynniki okazują się istotniejsze niż sam rozkład pomieszczeń lub metraż mieszkania. Nowe mieszkania na warszawskiej Woli odpowiadają nie tylko na wspomniane wcześniej potrzeby. Decydując się na taki wybór możesz liczyć dodatkowo na łatwy dostęp do usług medycznych i kosmetycznych.

A co z przestrzenią? Przemyślany design

6 kontrastujących ze sobą budowli łączy w spójną całość przemyślana architektura, drewniane wykończenia i surowa elewacja. Duże, eleganckie przeszklenia zapewniają dobre doświetlenie mieszkań. Te z kolei są zaprojektowane zgodnie z bieżącymi trendami, przemyślane i nowocześnie wyposażone. Dobrze zagospodarowane przestrzenie wspólne pozwalają na swobodne korzystanie z nich zarówno przez dzieci jak i dorosłych, bez zakłócania zabawy jednych lub spokoju drugich. Fontanna, patio czy mostki do niego prowadzące to nie jedyne elementy, które tworzą klimat osiedla, które zdobyło wiele prestiżowych nagród architektonicznych.

Takim właśnie miejscem jest 19. Dzielnica, która wciąż się rozrasta oferując nowe mieszkania chętnym by zamieszkać w centrum Warszawy. Czyżby deweloper przewidział i spełnił jeszcze jedno z Twoich marzeń?

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

,

Polecamy Ci również

Zobacz także