ukryj

W dniach 24- 26 września 2010 roku w Bielsku-Białej odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa „JESIEŃ 2010” oraz Targi Instalacji „INSTAL SYSTEM 2010”.

Na Międzynarodowych Targach Budownictwa prezentowana jest pełna oferta budowlano-mieszkaniowa oraz wyposażenia i aranżacji wnętrz. Dominują propozycje materiałów potrzebnych w sezonie zamykania budów i wykańczania inwestycji.
Tematem wiodącym targów jest „Dom Energooszczędny”. Ekspozycja i program targów koncentrować się będą wokół bezpiecznych, ekologicznych materiałów budowlanych i technologii zapewniających wysoką sprawność energetyczną, komfort i funkcjonalność budynku. Międzynarodowe Targi Budownictwa w Bielsku-Białej stwarzają możliwość nawiązania kontaktów z firmami z Czech, Słowacji i Austrii, uczestniczącymi w tej imprezie.

Równolegle z 38 Międzynarodowymi Targami Budownictwa „JESIEŃ 2010”, także w  Bielsku-Białej, w tym samym terminie odbędą się największe w regionie targi branży instalacyjnej i grzewczej - 12 Targi Instalacji „INSTAL SYSTEM 2010”. Targi to szeroka prezentacja najnowszych osiągnięć i propozycji z zakresu techniki grzewczej, systemów instalacyjnych, wentylacji i klimatyzacji. Oferta targowa skierowana jest do wszystkich zainteresowanych zmniejszaniem kosztów utrzymywania energetycznego swojego domu , do osób planujących wykonanie nowej energooszczędnej instalacji grzewczej czy wentylacyjnej, bądź modernizację już istniejącej.

Targi odbywają się pod hasłem „4xEnergia odnawialna”, towarzyszą im konferencje tematyczne dotyczące wykorzystania energii słońca, wiatru, wody i ziemi.

W ramach imprezy odbędą się też konferencja Europejskiego Stowarzyszenia Energie Cites oraz seminaria organizowane przez patrona targów Polską Korporację Techniki Grzewczej i Instalacji.    

Targi odbędą się pod honorowymi patronatami: Ministerstwa Infrastruktury, Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego, Prezydenta Miasta Bielska-Białej, Polskiej Korporacji Technik Grzewczych i Sanitarnych.

Targi odbędą się w nowej Hali Wystawienniczej pod Dębowcem w Bielsku-Białej przy ul. Karbowej 26.
Organizator targów: ASTRA Biuro Promocji i Wystaw

Więcej informacji ma stronie www.targibielskie.pl  

  • Zobacz galerie zdjęć według kolorów:
Oceń artykuł:
  • bardzo słabe
  • słabe
  • średnie
  • dobre
  • bardzo dobre
4,00 / 2 głosów
Dziękujemy za oddanie głosu.

Czytaj więcej:

Poddasze do adaptacji

Poddasze do adaptacji

Adaptacja strychu na cele mieszkalne bywa jedyną szansą na własny kąt. Przeczytaj cały artykuł

Wykańczamy poddasze

Wykańczamy poddasze

Pełne skosów poddasze jest trudne do wykończenia. Jednak dzięki przemyślanym zabiegom i odpowiednim materiałom... Przeczytaj cały artykuł

Dom 2010

Dom 2010

Najbliższe XVII Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM odbędą się... Przeczytaj cały artykuł

Dom z patyków

Dom z patyków

Dom, który wygląda jak ptasie gniazdo? Dlaczego, nie? Przeczytaj cały artykuł

Ekologiczny dom

Ekologiczny dom

Ekologiczny Dom Bahia położony w Brazylii ma na celu utrzymać przyjazny chłód w gorącym klimacie tropikalnym... Przeczytaj cały artykuł

Dom w jaskrawych kolorach

Dom w jaskrawych kolorach

Dla tych, którzy sądzą, że nasza polska rzeczywistość jest szara i nudna proponujemy niezwykle kolorowy dom... Przeczytaj cały artykuł

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodawać komentarze

E-dach

E-łazienki

E-izolacje

Urządzone.pl

Zamów newsletter
Zobacz koniecznie:

Podłoga – na co zwrócić uwagę przy wyborze

x