30 000 zł do wygrania w konkursie dom.gratka.pl

30 000 zł do wygrania w konkursie dom.gratka.pl

30 000 zł do wygrania w konkursie dom.gratka.plW dniu 6 sierpnia b.r. ruszył konkurs serwisu dom.gratka.pl, w którym można wygrać 30 000 zł na wynajem mieszkania. Akcja promuje ofertę wynajmu nieruchomości wśród najmłodszych użytkowników serwisu.

Serwis Grupy Polskapresse, dom.gratka.pl wystartował z konkursem #mieszkałbym,
w którym nagrodą główną jest opłata za roczny wynajem mieszkania. Zadaniem konkursowym jest nagranie 15. sekundowego filmu pokazującego minusy dzielenia lokum z innymi współlokatorami.

- Po raz drugi serwis dom.gratka.pl kieruje konkurs do młodych ludzi, którzy w sierpniu
z wytężoną siłą szukają lokum do wynajęcia. Wiemy, że duża część studentów wynajmuje mieszkanie ze znajomymi nie dlatego, że chcą ale dlatego, że zmusza ich do tego sytuacja finansowa. W tym roku namawiamy ich aby opowiedzieli nam o niewygodach mieszkania w grupie i zawalczyli o mieszkanie tylko dla siebie
. – mówi Mikołaj Gawełda, Marketing Manager serwisów z branży nieruchomości Grupy Polskapresse.

Konkursowe video musi zostać umieszczone w prywatnym profilu w serwisie Instagram, opatrzone hashtagami #mieszkałbym i #konkurs, a później dodane do konkursu na stronie http://dom.gratka.pl/konkurs/.

- Dlaczego Instagram? Korzysta z niego w Polsce ponad 2 miliony realnych użytkowników,
z czego większość to grupa docelowa naszej kampanii. Kręcenie z pomocą Instragramu krótkich form video jest proste. Osoba, która bawi się razem z nami nie musi mieć skomplikowanych programów do montowania filmów, bo wszystko może zrobić za pomocą aplikacji. –
dodaje Mikołaj Gawełda.

Spośród wszystkich, zgłoszonych do konkursu filmów jury wyłoni 10 najlepszych, z których głosami internautów wyłoniony zostanie zwycięzca. Prócz nagrody głównej – opłaty za roczny wynajem mieszkania, zostanie przyznanych 9 nagród dodatkowych, w tym telefony iPhone 5S oraz słuchawki Beats Pro. Konkursowe prace można dodawać do 28 sierpnia, a zwycięzca zostanie ogłoszony 12 września br.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: dom.gratka.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także