Steve Kuhl zaprojektował sypialnię, która realizuje marzenia piratów entuzjastów w każdym wieku.





Genialnie skonstruowana, unikalna sypialnia pozwala dorosłym stać się znowu dzieckiem, a dziecku dorastać w twórczym środowisku.






Do sypialni prowadzą drzwi, za którymi kryje się magiczne królestwo morza. Drewniany most linowy pozwala dostać się na piracki statek, gdzie "króluje" bocianie gniazdo (znajduje się tam łóżko dla gości). Cela z niestandardowymi drzwiami jest podstawą mostu linowego.Otwór na najwyższym piętrze to przejście do pokoju.
Oceń artykuł:
- bardzo słabe
- słabe
- średnie
- dobre
- bardzo dobre
4,50 / 2 głosów
Dziękujemy za oddanie głosu.
Opracowanie: Redakcja
Źródło: www.home-reviews.com
Data publikacji: 07.03.2011
Czytaj więcej:
Wiosna to czas, kiedy wszystko wokół nas nabiera barw. Dotyczy to także wnętrza naszego domu. Przeczytaj cały artykuł
Wnętrza w stylu francuskim zawsze wyglądają pięknie, luksusowo, czarująco i bardzo elegancko. Przeczytaj cały artykuł
Jeżeli szukasz inspiracji, aby odmienić swoje mieszkanie niewielkimi nakładem pracy to produkty firmy Rotoluxe... Przeczytaj cały artykuł
Moda na lofty dotarła do Polski stosunkowo niedawno, choć w zachodniej Europie ma już kilkudziesięcioletnią tradycję. Przeczytaj cały artykuł
Zaloguj się, aby dodawać komentarze
Komentarze (0)