ukryj

dodatki do kuchni

dodatki do kuchni

Komentarze (9)

 1. Tereska78

  lepiej prezentuje się taki wybór mebli http://www.kreocen.pl/produkt/JARD-MEBLE-EKRAN-ZESTAW-EKRAN-260M-VENGE-18_596_769418.html

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 2. Polecam www.cameleonlublin.pl/ ! Przepiękne kuchnie białe, czarne, blaty lśniace akrylowe.. na prawde się wyróżniają od tych gdzie wszedzie nam doradzają... ;/

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 3. Biało czarna kuchnia to dobre rozwiązanie,tym bardziej że to kontrastowe kolory,do tego warto dobrać odpowiednie oświetlenie- polecam halogeny i mogę pomóc podczas ich wyboru.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 4. Do kuchni czarno-białej świetnie pasowałyby te garnki //www.emalia.pl/product/show/543252/naczynie-kuchenne-komplet-nero-16-18-20-22-cm-z-pokrywkami-szklanymi-emalia-olkusz-komplety :)

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 5. Mi z kolei bardziej pasują tutaj garnki ceramiczne,takie które wytrzymają naprawdę przez lata a nie zepsują się po dwóch sezonach użytkowania. Poza tym nie zapominajmy o oświetleniu,do takiej kuchni miałbym kilka ciekawych pomysłów.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 6. Ja bym postawiła na białe meble i czarne dodatki. Mogę polecić stronke dobregarnki.pl, mają tam dużo akcesoriów czarno-bialych do kuchni, od garnków, po noże, chlebaki, talerze czy solniczki .

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 7. Kuchnia w takiej kolorystyce jest ostatnio bardzo modna i popularna. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią nowoczesność, ale to także dobry sposób na optyczne powiększenie tego pomieszczenia. Jednak żeby kuchnia wyglądała dobrze a zdecydowaliśmy się na malowanie ścian, nie można zapomnieć o wyborze farby, którą będzie odpowiednia do tego typu pomieszczeń, gdzie panuje duża wilgotność. W ten sposób zachowamy jej ładny wygląd przez dłuższy czas.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 8. Meble wcale nie muszą być białe,może być także inny kolor,chociaż przyznam ze przy odpowiednim oświetleniu będą sie efektownie prezentować.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 9. Biały zdecydowanie zawsze będzie świetnie się komponował ze wszystkim. Doradzam ostrożność w przypadku frontów czarnych na wysoki połysk. Utrzymanie w czystości wymaga sporego wkładu pracy. Niestety taki urok;)

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

Zaloguj się, aby dodawać komentarze

Urządzone.pl

E-ściany

 • Tynki tradycyjne - odparzenia

  Tynki tradycyjne - odparzenia

  Fakt, że stare eksploatowane przez długie lata tynki tradycyjne zaczynają odpadać – nie powinien nikogo dziwić.

E-instalacje

E-izolacje

Zamów newsletter