ukryj

kolor w sypialni

Komentarze (5)

 1. Alan9

  Sypialnia to przede wszystkim miejsce do odpoczynku, więc uważam, że takie pomieszczenie powinno się malować przyjemnymi barwami. Swoją sypialnię pomalowałem farbą Satynową Śnieżki na jasny odcień błękitu. Kolor jest przyjemny oraz spokojny. Dobrze komponuje się w sypialni.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 2. Jak ze wszystkim w domu. Ściany i podłoga muszą stworzyć harmonijną kompozycję z meblami, by nie stwarzać irytacji niedopasowanymi kolorami. Ich dobór zależy tylko od gustu użytkownika. W końcu my tam będziemy mieszkać, a nie nasi znajomi, mający często odmienne zdanie o wybranych przez nas meblach bądź kolorach :)

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 3. janekk45

  zdecydowanie warto zamiast tradycyjnej farby zdecydować się na jakąś strukturę dekoracyjna :) u mnie w salonie jest trawertyn Magnat i powstała dzięki temu bardzo klimatyczna przestrzeń, której zawsze zazdroszczą mi goście :)

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 4. Bardzo przydatne wskazówki zostały przedstawione w tym artykule. Oprócz praktycznych reguł, którymi należy kierować się przy wyborze koloru, warto również poszukać inspiracji na blogach lub w branżowych magazynach. Dobrym sposobem jest również wypróbowanie kolorów na ścianach w programach - polecamy nasz program Pokoloruj dom i wnętrze, który dostępny jest pod adresem http://www.farbykabe.pl/program,kolory.html

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 5. Zdecydowanie się zgadzam. Sypialnia to przede wszystkim miejsce odpoczynku i snu, więc powinny w niej dominować jasna, neutralne kolory, które sprzyjają relaksowi.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

Zaloguj się, aby dodawać komentarze

E-izolacje

 • Izolacja balkonu

  Izolacja balkonu

  Ocieplamy więc ściany, dachy, montujemy szczelne okna. Aby przeprowadzone działania były jednak jak najbardziej...

E-łazienki

E-ściany

 • Jak usunąć grzyb

  Jak usunąć grzyb

  Jeżeli  na ścianach domu pojawiły się szarobrunatne plamy, przypominające pajęczynę, to pewne, że zaatakował ją grzyb.

E-okna

Zamów newsletter