AGD na śniadanie

AGD na śniadanie

Z nową linią śniadaniową sensor for senses marki Siemens każde śniadanie będzie prawdziwą ucztą. Niezapomniane doznania gwarantuje innowacyjna technologia oraz wyjątkowo stylowy design.

Sensor for senses to toster, czajnik elektryczny i ekspres przelewowy, których wzornictwo znakomicie ze sobą harmonizuje i doskonale wpasowuje się w wystrój nowoczesnej kuchni. Warto nieco bliżej zapoznać się z możliwościami tych urządzeń, ponieważ oprócz walorów estetycznych wyróżnia ją szereg nowoczesnych rozwiązań technicznych, które znacznie ułatwiają codzienne czynności domowe.

małe AGD

Zapraszamy na herbatę

Pożywne śniadanie dobrze zacząć od filiżanki herbaty. Tylko na jaką się zdecydować? Zieloną, owocową, a może czarną? Wybór odpowiedniego gatunku to rzeczywiście niełatwa decyzja, ale będzie to jedyna trudność, jaka spotka nas podczas parzenia herbaty - o resztę zadba czajnik sensor for senses. System TemperatureControl umożliwia wybór kilku ustawień temperatury wody - 70, 80, 90 i 100˚C, w zależności od rodzaju herbaty i naszych indywidualnych preferencji. A jeżeli zechcemy zrobić przyjemność innym domownikom i zaskoczyć ich gorącym napojem, nie musimy już powtórnie uruchamiać czajnika - wystarczy skorzystać z trybu Keep Warm Function, który umożliwia utrzymanie stałej temperatury wody w czajniku przez 30 minut.

AGD do kuchni

Pora coś przekąsić

Herbata już gotowa, czas więc na złociste, chrupiące tosty. Toster sensor for senses pozwoli nam uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek w postaci spalonych lub zimnych kawałków pieczywa. Doskonały rezultat za każdym razem gwarantuje system Autoheat Control, który za pomocą specjalnych czujników analizuje temperaturę w komorze opiekania, co gwarantuje niezawodną kontrolę stopnia zarumienienia tostu. Wykonana ze szkła kwarcowego grzałka Mirror Heating zapewnia z kolei wyjątkowo równomierne i delikatne przypiekanie. Gdy dodamy do tego system automatycznego centrowania pieczywa, możemy być pewni, że czarny kolor zobaczymy jedynie na szykownej, termoizolowanej obudowie tostera.

A może kawa?

Jeżeli do wyjścia z domu mamy jeszcze kilka minut, warto skusić się na filiżankę aromatycznej kawy. W nowym ekspresie przelewowym czas parzenia możemy ustawić z wyprzedzeniem dzięki wygodnej funkcji Timera. Ale najważniejszy jest oczywiście smak hebanowego naparu. Na perfekcyjny aromat mają wpływ dwa aspekty: czas kontaktu pomiędzy gorącą wodą a kawą oraz stała i odpowiednia temperatura wody. Czujniki ekspresu doskonale sterują parzeniem kawy, pilnując właściwej temperatury i czasu parzenia.  Nie musimy też martwić się o jakość napoju nawet wtedy, gdy mamy ochotę na jedną lub dwie filiżanki. Dzięki specjalnym czujnikom innowacyjny system Volume Automatic gwarantuje wyjątkowy aromat i smak nawet przy parzeniu niewielkich ilości.

Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Siemens

Polecamy Ci również

Zobacz także