Akcesoria łazienkowe ze skóry i kamienia

Nowe akcesoria marki Sealskin zaskakują nie tylko wysmakowaną estetyką, ale także materiałem, z którego zostały wykonane. Kolekcja Cuero to dodatki ze sztucznej skóry, seria Stone – to akcesoria ze sztucznego kamienia.

akcesoria łazienkoweCuero to akcesoria na miarę eleganckiej, nowoczesnej łazienki. Proste, kubiczne kształty są modne i uniwersalne, podobnie jak ich kolory – brąz, antracyt i kość słoniowa.
W kolekcji znajduje się sześć elementów przydatnych w każdej łazience – mydelniczka, kubek, pojemnik na szczotki, dozownik na mydło w płynie, pojemnik na chusteczki higieniczne oraz kosz na bieliznę do prania.
Akcesoria wykonane są ze sztucznej skóry (warstwa zewnętrzna) i ze sztucznego kamienia (środek). Kosz na bieliznę (32x32x52 cm) wyścielony jest bawełnianym pokrowcem przytwierdzonym na rzepy, który łatwo można wyjąć i uprać.
Brzegi każdego elementu przeszyte zostały nitką w kontrastowym kolorze (wersje – brąz i antracyt – nitka biała, kość słoniowa – nitka brązowa). Zabieg ten, stosowany w branży odzieżowej, podkreśla plastyczny charakter tworzywa. Zwraca też uwagę na elegancką linię dodatków.
Pomysł na kolekcję Stone jest odważny i intrygujący. Akcesoria wykonane ze sztucznego kamienia przypominają prawdziwy materiał. I robią to tak doskonale, że na pierwszy rzut oka niełatwo się zorientować, że jest to sztuczny kamień. Zachowana jest nawet nierówna faktura powierzchni.
W kolekcji oferowane są: mydelniczka, kubek, pojemnik na szczoteczki, dozownik na mydło w płynie oraz szczotka do w.c. Akcesoria proponowane są w trzech modnych kolorach – antracyt, brąz i kość słoniowa.

akcesoria do łazienkiprzybory łazienkowewyposażenie łazienki

Oceń artykuł
4,20 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kalicka

Źródło: Coram Poland

Polecamy Ci również

Zobacz także