Akcesoria łazienkowe

Kiedy już wiadomo gdzie w łazience umieścimy podręczną umywalkę, wannę lub prysznic kolejnym krokiem jest zagospodarowanie miejsca na łazienkowe akcesoria. Wieszaki na ręczniki, pojemniki na mdło, półeczki umożliwią uporządkowanie przestrzeni.

baterie łazienkoweNa mydło w kostce...
praktyczna jest mydelniczka, gdyż mydło zwilżone wodą jest śliskie i nie utrzyma się na równie śliskiej powierzchni umywalki. Gdy zdecydujemy się już na zakup mydelniczki, postarajmy się wybrać taką by pasowała do wyposażenia łazienki. Taką funkcję spełnia mydelniczka marki Cifial. Jest to mydelniczka będąca częścią baterii. Mydelniczka nie tylko jest funkcjonalnym dodatkiem, ale także pełni rolę kolorystycznego akcentu. Tworzywo, z którego jest zrobiona, może bowiem być niebieskie, pomarańczowe lub białe. Taki komplet – bateria plus mydelniczka - wchodzi w skład kolekcji armatury łazienkowej Techno. Wszystkie elementy tej serii zachowują minimalistyczną stylistkę.

uchwyt na ręcznikCo ma wisieć, niech nie leży
szczotka do toaletyJeżeli z łazienki korzysta kilka osób, należy rozsądnie zagospodarować miejsce na ręczniki, bo dobrze rozmieszczone wieszaki to trzy korzyści: ręczniki nie mylą się, łatwo jest po nie sięgnąć, wreszcie rozwieszone szybciej schną. Różnorodność uchwytów pozwoli na dopasowanie ich do każdej łazienki. Najlepiej sprawdzą się tradycyjne małe wieszaki marki Cifial przymocowane obok siebie. Gdy mamy więcej miejsca możemy wybrać uchwyt – obręcz, wieszak w postaci pręta, a także obrotowy wieszak, którego  ramiona możemy ustawić tak, by dostęp do ręczników był jak najlepszy.

Wokół sedesu
Dodatki do sedesu to przede wszystkim uchwyty na papier toaletowy oraz szczotki do czyszczenia muszli. Firma Cifial zaprojektowała pojemnik na dwie rolki papieru - można umieścić w nim rolkę zapasową. Pojemnik Cifial na szczotkę może być przymocowany do ściany.

Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Zdjęcia: Cifial

Polecamy Ci również

Zobacz także