Akcesoria łazienkowe

Akcesoria łazienkowe

Zasłony i dywaniki łazienkowe warto łączyć w pary. Powinniśmy dobierać je ze względu na materiał, kolor i stylistykę. Możemy także korzystać z gotowych zestawów i pomysłów producentów łazienkowych akcesoriów.

Warto zwrócić uwagę na propozycję firmy Sealskin, która oferuje kilka ciekawych i uzupełniających się produktów.

Murcia to dywanik łazienkowy i zasłona prysznicowa utrzymane w modnym obecnie stylu black & white. Tu biel jest tłem, czerń dekoracją (roślinny ornament). Miękki, bawełniany dywanik dostępny jest w dwóch rozmiarach: 60 x 60 i 60 x 90 cm. Zasłona prysznicowa o wymiarach 180 x 200 cm wykonana została z bawełny połączonej z poliestrem. Uwagę zwraca elegancki sposób przygotowania tkaniny do montażu – zasłona wyposażona została w metalowe pierścienie do przełożenia przez drążek. Taki sposób mocowania jest nie tylko bardziej estetyczny, pozwala też tkaninie na swobodne układanie się.

zasłona prysznicowa zasłona łazienkowa zasłona w puzzle

Cotton Luxury to miękki dywanik o oryginalnym splocie złożonym z dwóch rodzajów włókna: wzorzystej tasiemki przeplatanej grubą, skręconą nicią. Wykonany został z bawełny i poliestru. Oferowany jest w jednym rozmiarze (60 x 90 cm) i w 6 kolorach: grafitowym, błękitnym, czarnym, brązowym, piaskowym i białym. Doppio to bawełniana zasłona o wymiarach 180 x 200 cm. Tkanina jest dwubarwna – góra jest biała, natomiast dół może być grafitowy, piaskowy lub brązowy. Kolory zasłony idealnie współgrają z barwami dywanika Cotton Luxury.

dywanik łazienkowy dywaniki dywanik puzzle

Kolekcja Puzzle, czyli prawdziwa łazienkowa układanka. W serii znajdziemy dywaniki i zasłony łazienkowe z charakterystycznym wzorem puzzli. Akrylowy dywanik o wymiarach 60 x 90 cm i poliestrowa zasłona 180 x 200 cm oferowane są w dwóch wersjach kolorystycznych: multi oraz niebieskiej.

 

.

Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Sealskin

Polecamy Ci również

Zobacz także