Apartament dla dwojga

Apartament dla dwojga

Wspólne korzystanie z łazienki przez wszystkich domowników może stanowić źródło zdenerwowania, straty czasu i co za tym idzie nawet kłótni. Irytujące oczekiwanie na poranną toaletę może zepsuć dzień.

Gdy w domu są małe dzieci, chodzenie po korytarzu i korzystanie z ogólnej łazienki może być dodatkowo powodem hałasu, który je obudzi. Bieganie z sypialni po ubrania i do toalety zaraz po obudzeniu nie zawsze musi stanowić miły dla oka widok. Weźmy te rady pod uwagę na etapie poszukiwania projektu domu.

Jeśli możemy sobie na to pozwolić, połączmy sypialnię z łazienką i garderobą przeznaczoną wyłącznie dla małżonków. Zapewni nam to komfort i intymność.

Dom powinien zapewniać małżonkom poczucie intymności i niezakłóconego spokoju szczególnie w domach wielopokoleniowych. Doskonałym rozwiązaniem jest apartament małżeński, na który składa się sypialnia z garderobą i własną łazienką. Jest to strefa, w której małżonkowie mają siebie na wyłączność. Eleganccy gospodarze poza apartamentem prezentują się zawsze schludnie. Taki apartament zapewni nam sypialnia z przejściem do łazienki, który może być oddzielony dobranym do charakteru wnętrza systemem podwieszanych drzwi przesuwnych.

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: INDECO

Polecamy Ci również

Zobacz także