Aranżacja kuchni - Bitwa o Dom

0
Aranżacja kuchni - Bitwa o Dom

Pomysłowość uczestników w urządzaniu mieszkań ciągle zaskakuje jury!

Kuchnie powoli zaczynają nabierać kształtu. Przyjeżdżają meble i sprzęt, ale niestety naszych uczestników nie omijają problemy. Po skręceniu szafek okazuje się, że nie każdy przemyślał do końca koncepcję. Jedni muszą zmieniać kolory, inni docinać szafki, gdyż nieprecyzyjnie wymierzyli przestrzeń do zabudowy.
Niektórzy z uczestników postanowili pójść za radą jury i rozpoczęli naprawiać błędy. Szansą dla nich były drugie zakupy, dzięki którym mogli nabyć brakujące rzeczy, ale też dokładnie dopracować dodatki. Nie obyło się też bez niespodzianek ze strony niektórych uczestników, którzy swoją pomysłowością zaskoczyli wszystkich.

stół wielofunkcyjny
aranżacja kuchni
nowoczesna kuchnia
kolor mebli w kuchni
agd do kuchni
wystrój kuchni
meble do kuchni
miejsce do siedzienia w kuchni
aranżacja kuchni
kolor w kuchni
pomysł na kuchnię
dekoracja ścianw  kuchni

Pojawiły się również piękne ręcznie robione stojaki na wina. Większość rodzin postanowiła zrobić je wg. własnych pomysłów wykorzystując różnorodne materiały. Zobaczymy też własnoręcznie robione osłonki na doniczki. Kto wpadł na pomysł by zrobić je samodzielnie? A kto wygrał konkurs na najbardziej oryginalne dodatki?

 Odbyła się też pierwsza sąsiedzka impreza. Na szczęście pogoda dopisała bo uczestnicy postanowili zrobić sobie sąsiedzkiego grilla. Rodziny bardzo się ze sobą zżyły i trudno im się będzie rozstawać z kolejnymi sąsiadami. A zakończenie urządzania kuchni oznacza, że jedna z nich opuści program „Bitwa o dom”. Kto polegnie przy kuchni? Dowiecie się już 9 czerwca, o godz. 10.55 w TVN.

 

Sponsorami Programu są:

JW Construction, OBI, Atlas, Deante, Eurofirany, mBank, Media Expert, Panasonic, Meble Wójcik, Mercedes-Benz, UPC, Stones, Profile VOX, Kratki.pl, Awenta, Soudal, Eurofirany, Awenta

 Patroni Medialni:

e-mieszkanie, dom.gratka.pl,

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Zdjęcia: Bitwa o Dom

Polecamy Ci również

Zobacz także