Aranżacja kuchni z wyspą – nastrojowa i elegancka

0
Kuchnia w wyspą
Elegancka kuchnia z wyspą została wyposażona w zlew i baterię marki Ferro.

Kuchnia z wyspą to popularne rozwiązanie. Prezentujemy pięknie i elegancko urządzoną kuchnię z wyspą.

Zlewozmywak i bateria na wyspie kuchennej

Bateria zlewozmywakowa z wyciąganym natryskiem Sonata oraz zlewozmywak jednokomorowy wpuszczany w blat.

Ferro
Sonata - bateria zlewozmywakowa z wyciąganym natryskiem

Bateria Sonata wyposażona w napowietrzacz (peraltor), oraz regulator ceramiczny Cold Start, dzięki któremu początkowo płynie zimna woda. Aby uzyskać ciepłą – trzeba obrócić uchwyt o 90º.

Ferro
Jednokomorowy zlewozmywak, wpuszczany w blat

Elegancki zlewozmywak o dekoracyjnej powłoce typu len jest wykonany ze stali nierdzewnej AISI 304. Gwarancja: 10 lat.

Ferro

Kuchnia w stonowanych kolorach

Prezentowana kuchnia znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu. Jej aranżacja jest wysmakowana i elegancka, a także wsparta nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. W wystroju pomieszczenia dominują trzy kolory: brąz oraz biel i czerń. Zabudowa kuchenna to piękne gładkie drewno oraz grafitowe fronty szafek. Tworzą one eleganckie tło dla wyspy kuchennej, która niewątpliwie jest wyróżniającym się elementem wystroju. Jej okładzina jest wykonana z jasnego kamienia, gdzie biel jest przełamana szarymi akcentami. Taka kolorystyka doskonale pasuje do płytek podłogowych, a szlachetny materiał do charakteru apartamentu.

Aranżacja wyspy kuchennej

Na długiej wyspie, która oddziela kuchnię od salonu, znalazło się miejsce dla blatu roboczego oraz barku w skrajnej części. Natomiast niemal centralną część wyspy zajmuje zlewozmywak z elegancką baterią. Zlewozmywak marki Ferro jest jednokomorowy i dyskretnie wpuszczony w blat. Wykonano go z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 340, ale jego powierzchnia ma satynową powłokę typu len. Doskonale komponuje się z baterią Sonata, wyróżniającą się nowoczesnym wzornictwem. Jej wysoka, wygięta w łuk wylewka wygląda bardzo oryginalnie, a przy tym jest niezwykle praktyczna. Bateria jest wyposażona w wyciągany natrysk, który ułatwia np. dokładne spłukanie zlewozmywaka, czy nalanie wody do naczyń stojących na blacie. Niewielki uchwyt znajdujący się z boku korpusu nie zaburza nowoczesnej linii baterii i jest wygodny w użytkowaniu.

Oceń artykuł
2,44 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

, ,

Źródło: Ferro

Polecamy Ci również

Zobacz także