Aranżacja małego mieszkania – ślicznie i domowo

Mieszkanie o powierzchni zaledwie 45 m2, a tyle w nim ciekawych rozwiązań, dzięki którym mamy wszystko, co daje poczucie komfortu i spokoju. Zobaczcie sami.

Mieszkanie zostało podzielone na pokój dzienny, kuchnię i sypialnię. Ściany są w kolorze białym z pastelowymi akcentami, dzięki którym mieszkanie nabiera dodatkowej świeżości i przestrzeni.

Sypialnia, znajdująca się w części salonu, została w sprytny sposób oddzielona od otwartego układu mieszkania. Sypialnia jest na drewnianym podwyższeniu, które kryje ogromne szuflady do przechowywania np. pościeli lub innych rzeczy.

Kuchnia jest urządzona bardzo prosto, ale ze smakiem. Meble o gładkich, białych frontach umieszczono na tle kolorowych płytek ściennych, o nietypowych trójkątnych wzorach. Dzięki temu aranżacja kuchni nie jest monotonna, a jednocześnie nadmiar kolorów i dekoracji nie przytłacza.

Jednak najbardziej uwagę przykuwa bar, który spełnia funkcję przegrody między kuchnią i salonem. Dodatkowym atutem aranżacji jest ściana z farba tablicową, którą można wykorzystać do tworzenia dekoracji, jak i praktycznych notatek. Trzeba przyznać, że nieźle wpływa na charakter wnętrza.

Kolejne pomieszczenie to mała łazienka, której motywem przewodnim  gra w scrabble. Bardzo ciekawy pomysł przeniesienia gry na projekt łazienki.

Świetnym dopełnieniem tego mieszkania jest zabudowany balkon. Jak całe mieszkanie - nieduży i bezpretensjonalny, jednocześnie jest pełen uroku. Jego ciekawa aranżacja naprawdę zachwyca i pokazuje jak w prosty sposób można zrobić coś wielkiego.

Oceń artykuł
5,00 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Patrycja Nowak

Źródło: home-designing.com

Polecamy Ci również

Zobacz także