Aranżacja mieszkania w stylu loftowym

0
Styl loftowy
Cegła na ścianie, ciekawe oświetlenie to dominujące punkty w aranżacji tego mieszkania.

Aranżacja mieszkania w stylu loftowym, którą prezentujemy to piękny lokal znajdujący się w Warszawie. To co je wyróżnia to ceglana ściana, parkiet na podłodze oraz stylowe kafle ścienne w kuchni. Dopełnieniem tego wnętrza jest oryginalne i eleganckie oświetlenie.

Prezentowane mieszkanie ma 69,1 m², w którym znajdują się dwa pomieszczenia.
Pierwszym z nich jest salon o powierzchni 31,9 m² oraz drugi mający 17,5 m² pokój. W mieszkaniu znajduje się również kuchnia i łazienka.

Polecamy: Soft lofty - nowy trend mieszkaniowy

Lokal znajduje się w pięknej, odrestaurowanej kamienicy w stylu modernistycznym. Przy renowacji zachowano zabytkowe detale architektoniczne. Odtworzono oryginalne elementy kamienicy takie jak brama, balustrady, przeszklenia czy ceglana elewacja. Nowe części architektury obejmujące drzwi, okna czy oświetlenie zostały staranie dobrane, tak aby nawiązywały to stylu epoki lat ’30 XX wieku.

Oświetlenie w mieszkaniu

Pomysł na ciekawe oświetlenie we wnętrzu.

RealCo Projekt 1
Interesujący pomysł na mieszkanie

Aranżacja mieszkania w stylu loftowym.

RealCo Projekt 1
Aranżacja łazienki

Meble do łazienki.

RealCo Projekt 1
Pomysł na ścianę w kuchni

Kuchnia jako oddzielne pomieszczenie w mieszkaniu daje większe możliwości aranżacyjne.

RealCo Projekt 1


Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, dzięki niezależnemu wejściu i drzwiom z witrynami może także być przeznaczone na biuro, gabinet lub showroom. Jednak Ci, którzy będą chcieli przeznaczyć je na wnętrze mieszkalne nie pożałują. Taka przestrzeń daje wiele możliwości aranżacyjnych.

To Cię zainteresuje: Lofty - styl industrialny w nowej odsłonie

Salon jest przestronny, a dzięki ceglanej ścianie i pięknemu stylowemu oświetleniu ma typowo charakter loftowy. Ciepły klimat daje też podłoga w pięknym kolorze, która pasuje do ścian. Całość jest podkreślona oryginalnym oświetleniem, które z pewnością zwróci uwagę każdego kto odwiedzi to miejsce.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Katarzyna Dębek

Źródło: RealCo Projekt 1

Polecamy Ci również

Zobacz także