Aranżacja salonu i łazienki - to najbardziej interesowało Polaków w 2019 roku

1
Aranżacja salonu i łazienki - to najbardziej interesowało Polaków w 2019 roku
Aranżacja salonu to była jedna z najczęściej szukanych informacji w internecie w 2019 roku.
Aranżacja salonu i aranżacja łazienki takich inspiracji najczęściej Polacy szukali w internecie w 2019 roku. To świetne źródło, które motywuje do zmian w swoim otoczeniu. Piękne zdjęcia wnętrz sprawiają, że każdy chce też tak ładnie mieszkać.
 
Remontując mieszkanie, chętnie szukamy inspiracji i sięgamy po wskazówki do portali wnętrzarskich i serwisów społecznościowych. Przygotowane podsumowanie 2019 roku odpowie nam na pytanie, czego Polacy poszukiwali w internecie i jakie trendy wnętrzarskie cieszyły się największym zainteresowaniem.

Aranżacja salonu – szukanie inspiracji

Urządzanie własnego mieszkania nie jest proste. Czasami dużo pomysłów i rozwiązań, które chodzą nam po głowie, nie tworzą spójnej całości. Brak wizji jak ma wyglądać nasze wnętrze sprawi, że nie będzie one ładne. Dlatego tak wielu z nas szuka inspiracji w sieci.
 
 
W 2019 roku przygotowując się do remontu, najczęściej wpisywano w Google frazę „inspiracja salon”. Nic dziwnego to miejsce w każdym domu, w którym spędzamy dużo czasu wraz z rodziną i ze znajomymi. Hasło cieszyło się największym zainteresowaniem na przełomie czerwca i lipca. Czy to oznacza, że dużo Polaków, zamiast wypoczywać, zabrała się za remontowanie? Tak, to bardzo możliwe.

Aranżacja łazienki – jak ją urządzić

Remont łazienki to już duże przedsięwzięcie. Tutaj nie ma miejsca na błędy, dlatego tak wielu z nas poszukiwało w internecie inspiracji pod hasłem „urządzanie łazienki”. W kręgu zainteresowań był marmur, styl industrialny, panele winylowe oraz jak pomalować płytki. Polacy uwielbiają majsterkować i wykonywać wiele rzeczy samemu. Dlatego malowanie płytek cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.
 

Jak urządzić pokój dziecka?

Takie pytanie zadają sobie najczęściej rodzice dzieci, które idą właśnie do szkoły lub zaczynają nowy etap w swoim życiu i chcą być bardziej samodzielni. Wówczas przychodzi czas na zmiany i należy zaaranżować od nowa pokój naszej pociechy. Wzrost zainteresowania takimi problemami przypada na koniec wakacji do końca listopada. Związane jest to zapewne z początkiem roku szkolnego. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także fraza związana z aranżacją pokoju dla dwójki dzieci.

Styl loftowy we wnętrzach polskich mieszkań

To właśnie styl loftowy i informacje o nim był najczęściej wyszukiwany w sieci zwłaszcza w kontekście sypialni i kuchni. Modne także było połączenie czerni i drewna stąd tak duże zainteresowanie tą kwestią w internecie. Mebel „must have” w 2019 roku to konsola do przedpokoju.
 
Największym wyzwaniem Polaków jest oczywiście zmieszczenie wielu przedmiotów w niewielkim mieszkaniu. Często poszukiwaliśmy ciekawych rozwiązań, które pomagały wykorzystać niewielką przestrzeń w 100 procentach.
Oceń artykuł
0,00 / 0 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz
Więcej na ten temat:

,

Autor: Katarzuna Dębek

Polecamy Ci również

Zobacz także