Aranżacja sypialni na lato

Lato gości u nas stosunkowo krótko, a nie zawsze też możemy się nim w pełni cieszyć, spędzając je w mieście. Tym, którzy chcieliby czuć letnio-wakacyjną atmosferę przez dłuższy czas, polecamy aranżację sypialni na lato.

Odpowiednia aranżacja sypialni na lato pozwoli nam się cieszyć tą porą roku, nawet jeśli każdego ranka musimy udać się do pracy, a nie na plażę. W dodatku nie musimy robić generalnego remontu sypialni. Wystarczy dobrać odpowiednie kolory pościeli, poduszek, narzut i zadbać o kilka dekoracyjnych drobiazgów. W aranżacji sypialni na lato niezastąpione są pastelowe, ale radosne kolory – pistacja, odcienie niebieskiego, żółty, czy odrobina czerwieni – sprawdzą się idealnie, szczególnie w połączeniu z bielą.

Doskonałym pomysłem są też kwiatowe wzory, i w wydaniu nowoczesnym, i tradycyjnym, czy wręcz folkowym. W takich kolorach i wzorach świetnie będą wyglądać poduszki i zasłonki, zainwestujmy też w lekką i kolorową, letnią pościel.

Pamiętajmy, żeby takiny były  lekkie i zwiewne. Bardzo efektownie i super wakacyjnie będzie wyglądał baldachim z delikatnej firanki (w razie ataku komarów może służyć jako prawdziwa moskitiera).

Zadbajmy też o świeże kwiaty i romantyczne świeczki na wieczór (np. w świeczniku z muszelek) i aranżacja sypialni na lato będzie gotowa, a wakacyjny klimat będzie nas cieszył niezależnie od długości urlopu.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: homedit.com

Polecamy Ci również

Zobacz także