Armatura kuchenna

Armatura kuchenna

kran kuchennyBaterie kuchenne MY STYLE to propozycja dla wszystkich ceniących oryginalne rozwiązania oraz indywidualny styl.

Tegoroczne targi ISH we Frankfurcie były miejscem premiery armatury kuchennej Esprit home. Co inspirowało tworzących ją projektantów? Przede wszystkim współczesny miejski styl życia oraz związane z nim zjawiska. Tęsknota za przestrzenią i kontaktem z naturą sprawia, że poszukujemy elastycznych sposobów gospodarowania przestrzenią, unikamy zbędnych ścian i podziałów. Modne studia, lofty oraz styl open space nadają ton współczesnemu projektowaniu wnętrz. To z kolei stwarza potrzebę stosowania wolnostojących sprzętów, kuchennych wysp bez towarzystwa ścian. Przestrzeń w połączeniu z naturalnymi materiałami i minimalistycznymi formami to nowa definicja luksusu, przestrzeni, w której dobrze się czujemy.
jednouchwytowa bateria kuchennaArmatura kuchenna Esprit home to propozycja do takich właśnie wnętrz. W serii zwraca uwagę industrialny model o charakterystycznej podwójnej linii wylewki, nawiązującej do naturalnego kształtu strumienia wody. Elastyczny przewód doprowadzający wodę można w razie potrzeby wysunąć z końcówki usztywniającego pręta, co ułatwia mycie naczyń i produktów spożywczych. Z kolei MY LIFE
i MY FAMILY to modele opierające się na cylindrycznym kształcie.
Jednouchwytowe baterie wyposażone są w ceramiczne głowice z ogranicznikiem wypływu wody oraz perlatory eco pozwalające na oszczędność wody nawet do 40%. Bardzo przydatnym rozwiązaniem w kontekście montażu na wyspie kuchennej, jest możliwość obrotu baterii o 360°. To oznacza większą swobodę aranżacji przestrzeni oraz wygodę pracy w kuchni.

nowoczesne kuchniebateria kuchenna

Nowoczesne kuchnie to przestrzeń służąca nie tylko do gotowania: to miejsce gdzie spędzamy czas z rodziną, spotykamy się z przyjaciółmi. To przestrzeń, w której liczy się funkcjonalność, komfort
i estetyka.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: kludi.com

Polecamy Ci również

Zobacz także