Armatura łazienkowa - wymiana

Armatura łazienkowa - wymiana

Armatura to coś, co zmieniamy głównie przy okazji większych remontów lub w momencie, kiedy coś przestaje działać.

bateria łazienkowaW każdym z przypadków warto jednak nie inwestować w pierwszą lepszą baterię umywalkową czy prysznicową, ale przyjrzeć się bliżej temu, co jest aktualnie modne. Nawet jeśli podążanie za trendami nie jest w naszym stylu, to z pewnością warto zobaczyć m.in., jakie funkcjonalności są aktualnie na czasie.

Z raportu przygotowanego przez porównywarkę cen Skąpiec.pl wynika, że internauci jeśli już zabierają się za poszukiwanie armatury, to robią to niezwykle precyzyjnie. Wybierając np. nową baterię umywalkową, dokładnie sprawdzają różnorodne detale i właściwie nie powinno to dziwić, bo jej wygląd musi wkomponować się w wystrój całej łazienki. W raporcie przeczytamy, że kluczowy przy wyborze baterii umywalkowej był producent. Zwracało na niego uwagę ponad 40% użytkowników. Być może miał on zatem decydujący wpływ na wybór danego modelu. Jak dokładnie rozłożyła się popularność danej marki?

„W kategorii „Baterie umywalkowe” zwycięzcą rankingu na najpopularniejszego producenta została niemiecka firma Grohe, na którą stawiało 18,85% internautów. Kolejne miejsca w zestawieniu przypadły markom Hansgrohe (15,39%), Kludi (10,33%) oraz Tres (7,32%).”

 Poza producentem istotny dla internautów był jeszcze sposób montażu. Najczęściej poszukiwano baterii stojących i taki montaż był istotny dla ponad 85% użytkowników.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Skapiec.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także