Aromatyczna kawa

MK Cafe wychodząc naprzeciw gustom Polaków przygotowała dwie nowe kawowe mieszanki – MK Cafe Crema i MK Cafe Espresso. Idealne do domowych ekspresów ciśnieniowych.

Jak pokazują wyniki badania przeprowadzonego na zlecenie Starauss Cafe, właściciela marki MK Cafe, większość z nas pije kawę w domowym zacisku i z ulubionego kubka. Pomimo tego tradycyjnego podejścia coraz więcej z nas chce zwiększyć swoją wiedzę o kawie. 59%  Polaków chciałoby się dowiedzieć na temat kawy znacznie więcej, gdyż uważa swoją wiedzę za niewystarczającą. Co trzeci z nas deklaruje, że wie już całkiem sporo na temat kawy i chętnie podpatruje zawodowych baristów, by pogłębić swoją wiedzę. A aż co dziesiąty z nas uważa się za kawowego eksperta.

Stąd w domach Polaków pojawia się coraz częściej profesjonalny ekspres ciśnieniowy. Jedną z podstawowych zasad profesjonalnych baristów, obok stosowania świeżo zmielonych ziaren, jest używanie innej mieszanki do espresso, a innej do latte. Dlatego MK Cafe wychodząc naprzeciw kawowym gustom Polaków proponuje im dwie nowe mieszanki – MK Cafe Crema i MK Cafe Espresso.

Przygotowana przez najlepszych ekspertów MK Cafe Espresso to doskonale zbalansowana mieszkanka o bogactwie aromatów kwiatowo-owocowych połączonych z lekkością i świeżością kwasku owoców cytrusowych. MK Cafe Crema to z kolei świetnie zbalansowana mieszanka ziaren południowo-amerykańskiej Arabiki z azjatycką Robustą. Specjalny proces palenie ziaren MK Cafe Crema, zapewnia delikatny smak oraz odpowiedni poziom kwaskowości, wydobywa też przyjemne aromaty z nutami orzechowo-miodowymi.

Kawa ziarnista MK Cafe Espresso i MK Cafe Crema są dostępne w opakowaniach 500g, w cenie około 30 złotych za opakowanie.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: MK Cafe

Zdjęcia: nutritiondivas.blogspot.com, MK Cafe

Polecamy Ci również

Zobacz także