Aromatyzer - sposób na świeżość w mieszkaniu

0
aromatyzer lea

Jakość powietrza w naszych domach to istotna kwestia. Wpływa na nasze samopoczucie oraz na atmosferę całego mieszkania. Dlatego warto zadbać, aby w naszym mieszkaniu zawsze witał nas świeży, ładny zapach. Odpowiedzią na tego typu zapotrzebowania są różnego rodzaju produkty odświeżające powietrze.

Stadler Form wprowadziła właśnie na rynek swój nowy produkt -  aromartyzer Lea. Smukła sylwetka, paleta czystych kolorów, minimalizm i unikalna technologia to cztery cechy, które charakteryzują nowy produkt szwajcarskiej firmy.

aromatyzer lea

aromatyzer lea biały
Lea to aromatyzer z unikalną technologią rozprowadzającą zapachu bezpośrednio z buteleczki z aromatem. Najefektywniej działa w pomieszczeniach o powierzchni do 50 m², daje również możliwość pracy w dwóch trybach: ciągłym i przerywanym (10 minut pracy, 20 minut spoczynku). Posiada tryb pracy Daylight, który jest uruchamiany przez światło dzienne - w trybie tym aromatyzer wyłącza się, gdy w pokoju zapada zmrok.
Odpoczynek i wyciszenie. Świeżość i rześkość. Energia i pobudzenie: Lea jest dostępna z trzema olejkami zapachowymi w kompozycjach o nazwach: Refresh, Relax
i Revive. Niezależnie od propozycji zapachowych firmy Stadler Form aromatyzer jest kompatybilny z innymi kompozycjami aromatycznymi w buteleczkach o pojemności
10 ml. W odróżnieniu od zapachów w aerozolach, atomizerach i świecach, Lea daje możliwość korzystania z naturalnych olejków, które są pozbawione syntetycznych dodatków drażniących nozdrza i wywołujących dyskomfort u osób z wrażliwym zmysłem zapachu.

Dużą zaletą produktu szwajcarskiej firmy jest na pewno jego design: w prostej  formie aromatyzera o wysokości 202 mm i średnicy podstawy 57 mm, zamknięto trzy akumulatorki, dzięki którym nie potrzebuje kabla zasilającego. Wskaźnik poziomu naładowania akumulatorów informuje o konieczności ich naładowania.

 

aromatyzer lea aromaty
aromatyzer lea ładowanie

 

 

 

 

 

 Produkty marki Stadler Form zaprojektowane zostały tak, aby wzbogacały przestrzeń lub harmonijnie komponowały się z nią. Kluczową rolę obok jakości wykonania odgrywa ich design. Wygląd urządzeń sprawia, że przedmioty codziennego użytku nabierają statusu dekoracji wnętrz.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Magdalena Kolwaga

Źródło: Stadler Form

Polecamy Ci również

Zobacz także