Bateria kuchenna - wygodne zmywanie

No tak – o tym nie pomyśleliśmy przy zakupie baterii. I znowu  mycie naczyń większych rozmiarów jest kłopotliwe, bo wylewka baterii jest zbyt krótka, by swobodnie korzystać ze strumienia wody. Ale jest na to rada – bateria Kludi Steel.

Bateria kuchenna - wygodne zmywanie - zdjęcie 1Od pozostałych różni się tym, że jest wysoka, ma łagodną, gładką linię. Jest wygodna i praktyczna w użyciu. Koniec jej wylewki sięga 28 cm, wychylając się "wprzód" na odległość 24 cm. Jej konstrukcja umożliwia swobodne mycie naczyń dużych rozmiarów typu garnki. Wykonana jest ze stali szlachetnej, co gwarantuje jej odporność na wysoką temperaturę i wszelkie uszkodzenia typu ścieranie i uderzenia, a utrzymanie jej w czystości nie jest kłopotliwe.

Podstawowym produktem szlachetnej serii, jest jednouchwytowy model baterii – Kludi Steel 100. Innym wariantem jest model Steel 101 z wyciąganą wylewką. Powierzchnia baterii ma do wyboru, strukturę powierzchni polerowaną – błyszczącą lub matową.

Bateria kuchenna - wygodne zmywanie - zdjęcie 2W serii dostępne są baterie o symbolach: 100, 101, 200, 300. Baterie ,,200 i 300” szczególnie polecane są kucharzom-hobbystom.
Wariant 200 wyposażono w wyciąganą wylewkę umieszczoną w sprężynie ze stali szlachetnej. Wylewkę można obracać o 360°, co jest istotne w zabudowach wyspowych.
Wersja 300 jest zarezerwowana dla wolno stojących bloków kuchennych. Ma wyciąganą wylewkę poprowadzoną wewnątrz sprężyny. Budowa baterii umożliwia zmianę rodzaju strumienia wody, np. patelnię i zlewozmywak wypłuczemy strumieniem natryskowym, a strumieniem jednolitym napełnimy garnek stojący na płycie kuchenki.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Kludi

Polecamy Ci również

Zobacz także