Bateria łazienkowa i mydelniczka w jednym

Na pierwszy rzut oka wygląda jak mydelniczka, z której jakimś cudem płynie woda. Ale wystarczy przyjrzeć się dokładniej, by zobaczyć, że to nietypowa bateria łazienkowa. Techno 500 – bo o niej mowa – w podwójnej roli.

Portugalski producent ceramiki i baterii łazienkowych Cifial znów zaskakuje swoimi nietypowymi rozwiązaniami. Tym razem wprowadza na rynek baterię, w której nie ma – wydawałoby się niezbędnej dla istnienia baterii – wylewki.

Carlos Aguira stworzył kolekcję, w której minimalizm, nowoczesność i luksus wzajemnie się przenikają. Jednak Techno 500 zdecydowanie wyróżnia się na rynku. Mydelniczka, która jednocześnie spełnia funkcję wylewki, w pierwszej chwili dezorientuje - potem wprawia w zachwyt. Pomysł jest w zupełności funkcjonalny, jeśli chodzi o mijsce na mydło. Woda spływa po wylewce w taki sposób, że mydło leżące w mydelniczce pozostaje suche.

Na serię Techno 500 składa się podtynkowy zestaw wannowy i wannowo-prysznicowy (w dwóch wersjach: z termostatem lub bez). Jednak baterie z tej serii możemy również zainstalować jako baterie umywalkowe. W zależności od kolorystyki naszej łazienki możemy wybrać baterię z mydelniczką czarną, białą albo niebieską. Wszystkie baterie serii Techno 500 są dostępne w wersji chrom i stal szczotkowana. Zestawy wannowe ze stali szczotkowanej dostępne są na zamówienie.

Dla zainteresowanych ważne są ceny produktów, które przedstawiają się następująco:

  • zestaw wannowy - ok. 904 zł;
  • zestaw wannowo-prysznicowy - ok. 1500 zł;
  • zestaw wannowo-prysznicowy z termostatem - ok. 3200 zł.

bateria łazienkowabateria umywalkowa

 

 

 

 

 

 

 

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Zdjęcia: Cifial

Polecamy Ci również

Zobacz także