Bateria łazienkowa Ibis

Bateria łazienkowa Ibis

Ibisy to afrykańskie ptaki z rodziny brodzących charakteryzujące się długimi, wygiętymi ku dołowi dziobami. Bateria Ibis, swym kształtem przypominająca głowę tego orientalnego ptaka, wprowadzi do każdej łazienki odrobinę tajemniczości i egzotyki.

wyposażenie łazienkiSmukłą sylwetkę baterii z zakrzywioną dźwignią mieszaka, naśladującą kształtem dziób ibisa, zestawiono w aranżacji z ciepłą gamą barw, przywodzącą na myśl pustynny, gorący klimat Egiptu. Drobne kostki glazury tuż za baterią kojarzą się z antycznymi mozaikami. Kolorem przypominają otrzymywane z gliny lub mułu nilowego cegły, które następnie suszono na słońcu. Pozostałe fragmenty ścian wyłożono dużymi kaflami o jasnobeżowym odcieniu – kolorze zwoju papirusu.

Polecamy wprowadzenie do wnętrza łazienki drobnych, dyskretnych akcentów w postaci pamiątek z dalekich podróży. W aranżacji takim akcentem jest papierowy wachlarz, imitujący kształtem liście rośliny, oraz pleciony kosz. Szafki prostotą i elegancją podkreślają wyjątkowy charakter tego wnętrza, które jest mariażem nowoczesności i egzotyki.
bateria łazienkowa
Ibis to najnowsza propozycja współczesnego wzornictwa marki Deante. Produkt ma przemyślany, odważny i dopracowany design. Ostro zarysowana linia dźwigni i wylewki podkreślona jest punktowymi detalami, które dodają produktowi oryginalności.

Bateria Ibis przeznaczona jest dla osób ceniących sobie zarówno odmienność stylistyczną w otaczających je wnętrzach, jak i funkcjonalizm. Produkt dostępny jest także w wykończeniu chromowym. O wysokiej jakości baterii może świadczyć 5-letnia gwarancja, którą objęta jest seria Ibis.


Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Deante

Polecamy Ci również

Zobacz także