Bateria podokienna

Bateria podokienna

Zmywanie naczyń to czynność, za którą wielu z nas nie przepada. Staje się jednak o wiele przyjemniejsze, kiedy zmywając możemy podziwiać piękne widoki za oknem. Umiejscowienie zlewozmywaka w takim miejscu może być jednak kłopotliwe - wysoka wylewka baterii może ograniczać otwieranie okna i utrudniać korzystanie z niego. Idealnym rozwiązaniem jest tutaj zastosowanie baterii podokiennej, która pozwoli na funkcjonalne urządzenie kuchni.

bateria zlewozmywakowa podokiennabateria z obniżoną wylewkąbateria kuchenna pod okno

Franke posiada w swojej ofercie kilka baterii przeznaczonych specjalnie do montażu pod oknem,
w których zastosowano różne rozwiązania techniczne. Model Cascada Window umożliwia całkowite wyjęcie baterii z blatu, a dzięki elastycznemu wężowi możemy odłożyć ją na bok na czas otwierania okna. Modele Tamarin, Tincup i Quantum mają natomiast pozwalają obniżyć wylewkę (z około 20 cm do 4-6 cm), i częściowo ukryć ją w blacie roboczym.

Podokienna bateria zlewozmywakowa stanowi najlepsze rozwiązanie, jeśli chcemy umilić sobie nużącą czynność mycia naczyń widokiem na ogródek bądź panoramę miasta. Dzięki dobraniu właściwej i odpowiadającej naszym potrzebom baterii nie musimy martwić się o brak dostępu do okna. Przy jej wyborze kierujmy się nie tylko na funkcjonalnością, ale także estetyką i jakością wykończenia. Dobra bateria z pewnością będzie służyć nam przez lata (tutaj warto także zwrócić uwagę na gwarancję).

bateria podokienna
bateria do montażu pod oknem
bateria zlewozmywakowa
zlewozmywak pod okno
Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: Franke

Polecamy Ci również

Zobacz także