Baterie dwuuchwytowe – klasyka w nowoczesnej wersji

Bateria do umywalki
Stylowa i stojąca bateria dwuuchwytowa do kuchni.

Od pewnego czasu w naszych kuchniach i łazienkach zdają się dominować baterie jednouchwytowe. Ich minimalistyczny kształt dobrze pasuje do nowoczesnych wnętrz, a zaletą jest również wygoda użytkowania.

Baterie dwuuchwytowe - urok tradycji

A jednak, wybierając baterię, warto zwrócić uwagę na niepowtarzalny urok tradycyjnych baterii dwuuchwytowych, wyposażonych w okrągłe kurki lub charakterystyczne motylki. Tego typu baterie wannowe, czy umywalkowe znakomicie pasują do wnętrz w klasycznym stylu, podkreślając ich ciepłą, przytulną atmosferę. Baterie o wysmukłej linii wzorniczej wzbogacone o dwa ładne uchwyty ożywiają wnętrze, podkreślają jego piękno i oryginalny styl aranżacji.

Zobacz też: Baterie kuchenne i łazienkowe z powłoką PVD

Kolekcje baterii dwuuchwytowych

Baterie dwuuchwytowe o eleganckim designie znajdziemy w kolekcji Retro i Retro New firmy Ferro, a wśród nich: baterie wannowe z interesującą rączką prysznicową w kształcie słuchawki telefonicznej w stylu retro, baterie wannowe z ruchomą wylewką, baterię umywalkową stojącą o wysmukłej wylewce z ładnymi motylkowymi kurkami i delikatnym oznaczeniem ciepłej i zimnej wody lub o wylewce z szeroką i masywną podstawą, z której wyrastają uchwyty. Kolekcje Retro i Retro New to także baterie zlewozmywakowe – ścienne oraz stojące z obrotowymi wylewkami. Spośród baterii kuchennych firmy Ferro warto również zwrócić uwagę na baterię zlewozmywakową Prato, która wyróżnia się nowoczesnym, minimalistycznym wzornictwem, ożywionym dwoma klasycznymi uchwytami, przylegającymi do wylewki. Również bateria zlewozmywakowa Livorno to swego rodzaju zabawa z formą – lekka i smukła bateria o dwóch krzyżakowych uchwytach. Ta bateria to świetna propozycja do minimalistycznych, współczesnych kuchni.

bateria dwuuchwytowa do kuchni - Livorno
bateria dwuuchwytowa do kuchni - Prato
bateria umywalkowa stojąca Retro New
bateria bidetowa Retro New
bateria wannowa Retro
bateria zlewozmywakowa stojąca Retro

Baterie dwuchwytowe, projektowane obecnie, wyróżniają się oryginalnym połączeniem elementów nowoczesnych i tradycyjnych. Przemyślana kompozycja wzornicza sprawia, że doskonale pasują zarówno do wnętrz urządzonych w nowoczesnym, jak i bardziej klasycznym stylu.

Baterie Ferro - dowiedz się więcej

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Ferro

Polecamy Ci również

Zobacz także