Baterie łazienkowe dla wymagających

Łazienka nie musi być prozaiczna. Jeśli znudziło się nam dotychczasowe pomieszczenie na pralkę, umywalkę i kabinę prysznicową – możemy stworzyć coś zupełnie nowego.

bateria wannowaWyobraźnia nie zna granic, a realizację naszych pomysłów może ograniczyć jedynie zasobność kieszeni. Śródziemnomorska miękkość linii? –  żaden problem. Elegancki minimalizm spod znaku Zen?
– w zasięgu Twoich możliwości. Minimalistyczna łaźnia ze skandynawską banią? Klasycystyczna aranżacja drewna, stali i eleganckiej ceramiki?
– propozycje designerów obejmują i to. Za mało? Słusznie.

New waves
Wymagającym osobom aranżującym wnętrza wyszli naprzeciw projektanci firmy Kludi, proponując linię armatury new waves. Dynamiczna gra kątów komponuje się z barwną ceramiką płytek, detalami ze szkła, drewna i stali. Prostą i konsekwentną linię podkreślono zastosowanym materiałem – chromowanym mosiądzem
o gładkich i błyszczących powierzchniach, który stanowi niebanalne wykończenie.

bateria umywalkowaFunkcjonalność to rzecz oczywista
Warto jednak o niej wspomnieć. Wszystkie baterie serii new waves wyposażone są w kaskadowy regulator strumienia, zapobiegający osadzaniu się kamienia wapiennego. Podczas odkręcania wody nie musimy być już ostrożni, ponieważ strumień przepływu został ograniczony do 8 l/min
– w tym przypadku woda nigdy nie rozpryskuje się poza krawędzie umywalki. To gwarantuje nam dużą oszczędność wody i energii.

Ceramiczne głowice zapewniają łatwą obsługę i są gwarantem trwałości. Elastyczne przyłącza pozwalają na zaprojektowanie łazienki według własnych potrzeb. Uchwyty baterii są odpowiednio wyprofilowane, a przez to ergonomiczne.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Zdjęcia: Kludi

Polecamy Ci również

Zobacz także