Baterie z klasą

bateria łazienkowaKolekcja Premium Class została stworzona specjalnie dla odbiorcy szukającego oryginalnych i bardziej wyrafinowanych rozwiązań do swojego domu.

Elegancka forma, wysoka jakość i funkcjonalność zastosowanych rozwiązań to największe atuty kolekcji. Premium Class to optymalne połączenie jakości, niezawodności i wyszukanego wzornictwa.

Cyrkon Decorum
Lubimy dekoracyjność. Dlaczego więc nie wykorzystać niekonwencjonalnych ornamentów do zdobienia baterii? Armatura poszła o krok dalej. Szlachetny charakter baterii z serii Cyrkon podkreśliła unikalnymi na rynku motywami zdobniczymi. Koniec z nudą i ascezą.

Cyrkon Decorum to dobre rzemiosło w pięknej oprawie, a poprzez krótkoseryjny charakter stanowi o prestiżu i nobilituje jego użytkowników. Dla wszystkich, którzy cenią oryginalność i wzornictwo na najwyższym poziomie. Baterie z limitowanej serii Cyrkon Decorum dostępne są z oryginalnym uchwytem w wersji chromowanej.

Lazuryt
Jedyna w swoim rodzaju rodzina baterii jednouchwytowych, zaprojektowana według najnowszych trendów wzorniczych. Charakteryzuje się masywną formą i odważnym designem, typowym dla nowoczesnej łazienki. Model idealny dla wszystkich, którzy poza wysoką jakością, komfortem i przystępną ceną wymagają czegoś więcej

Kalcyt
Nowoczesna rodzina baterii o niepowtarzalnej linii wzorniczej. W serii tej łagodne łuki przecinane są ostrymi krawędziami. Seria ta cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Stylistykę rodziny Kalcyt docenił również Instytut Wzornictwa Przemysłowego, nadając jej tytuł Dobry Wzór. Przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy cenią nowoczesne wzornictwo w łazience i kuchni.

kran - lazurytkran - kalcyt

Piryt
Wyważone kształty, idealnie dopasowany uchwyt to rodzina baterii Piryt. Greckie słowo pyrites, oznaczające iskrzący, mieniący się przedmiot jest odzwierciedleniem jakości powierzchni baterii. Delikatnie wymodelowany uchwyt baterii wyprowadzony lekkim łukiem zyskuje subtelny wygląd dzięki oryginalnej formie.

Rodon
Baterie z kolekcji Middle Class. Klasyczna forma baterii zbudowana na bazie prostych, równolegle ułożonych linii. Wyprofilowany korpus baterii naturalnie domyka uchwyt będący powtórzeniem jego zarysu. Baterie Rodon to gwarancja estetyki na najwyższym poziomie. Stanowią doskonały akcent, pełniąc zarówno funkcje estetyczne, jak i użytkowe w naszych łazienkach.

kran - pirytkran - rodon

 

Ametyst
To odpowiedź dla najbardziej wymagających użytkowników. Doskonała, okazała forma, gdzie elegancja i funkcjonalność są ze sobą ściśle powiązane. Harmonia czystego piękna, zorganizowana w sferyczne kształty. Elitarnego charakteru nadaje jej trójotworowa bateria wannowa idealnie pasująca do eleganckich, wyrafinowanych łazienek.

Harmonic
Awangardowa rodzina baterii dwuuchwytowych. Kształt uchwytów harmonijnie współgra z bryłą baterii. Prostopadle przenikające się walce tworzą wyjątkową formę przestrzenną. Bateria dopełniająca wyrafinowane wnętrza zaspokoi najbardziej wysublimowane gusty. Pełna harmonia.

baterie łazienkowestylowy kran

Retro Classic
Nawiązuje swoim stylem do najlepszych tradycji wnętrzarskich i artystycznych. Detale wykonane z prawdziwej porcelany podkreślają wyszukaną, oryginalną stylistykę. W bezpośredni sposób nawiązują do baterii produkowanych przez Armaturę Kraków w latach trzydziestych ubiegłego stulecia. Szczególną uwagę zwracają baterie wannowe montowane bezpośrednio na posadzce.

Symetric
To propozycja nowoczesnego standardu, będącego wynikiem połączenia klasyki z elegancją minimalizmu. Doskonała symetria formy zastosowana w uchwytach, prostota i uporządkowana linia wzornicza w harmonijny sposób łączy funkcjonalność i elegancję w przystępnej cenie.

baterie łazienkowe retronowoczesna bateria łazienkowa

Cyrkon
To jednouchwytowe baterie Armatury Kraków. Przykład klasycznej elegancji opartej na cylindrycznych kształtach, gdzie łagodne łuki, smukła linia i ostre krawędzie podkreślają jej szlachetny charakter. Rodzina Cyrkon jest dostępna z oryginalnym uchwytem w wersji chromowanej i satynowej. Niekonwencjonalne rozwiązanie w postaci bocznego umieszczenia regulatora w stojących bateriach umywalkowych i zlewozmywakowych nadaje im dodatkowych walorów funkcjonalnych.

Rubin
Dynamiczny kształt baterii emanuje energią. Subtelne połączenie chromu i satyny otwiera nowe możliwości aranżacji wnętrza. Baterie Rubin to idealna kompozycja klasyki, funkcjonalności i jednocześnie lekkiej ekstrawagancji.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Armatura Kraków SA

Polecamy Ci również

Zobacz także