Baterie zlewozmywakowe

Wyspy kuchenne zagościły na dobre w naszych domach i mieszkaniach. Dzięki nim możemy funkcjonalnie zaaranżować kuchnię i otworzyć ją na salony.

bateria zlewozmywakowa z wyciąganą wylewkąCoraz częściej tworzymy wyspy w małych pomieszczeniach i podnosimy ich funkcjonalność wyposażając w zlewozmywak. Niezbędnym dopełnieniem są nowoczesne baterie kuchenne Sigma, Gamma i Delta oferowane przez Grupę Armatura, które staną się inspirującym i niezwykle praktycznym elementem dekoracyjnym.

Wyspy kuchenne stają się centralnym miejscem mieszkania. Łączą kuchnie z salonem stanowiąc miejsce spotkań i pozwalając wspólnie przygotowywać oraz spożywać posiłki. W kuchni najważniejszą rolę odgrywa woda. Używamy jej do gotowania, parzenia i mycia. Nie ma czynności kuchennej, która obyłaby się bez kontaktu z wodą. Dobrze zatem przewidzieć trochę większą powierzchnię pod zlewozmywak, wygodny blat roboczy oraz funkcjonalną i inspirującą swoją formą baterię. Idealną przestrzenią roboczą staje się wyspa kuchenna. Dzięki takiemu umiejscowieniu w wygodny sposób, charakterystyczny dla kultury południowej i śródziemnomorskiej, wspólnie z rodziną lub gośćmi możemy przygotowywać smaczne posiłki, oprawiać ryby, myć aromatyczne warzywa czy komponować kolorowe sałatki. Efekt naszych prac mogą podziwiać wszyscy domownicy wprowadzając do sztuki kulinarnej element inspirującej wspólnej zabawy. Decydując się na taką aranżację wyspy, należy ją wyposażyć w odpowiednią baterię dopasowaną do potrzeb użytkowników. Nowoczesna rodzina, z zacięciem kulinarnym i często korzystająca z kuchni zainteresuje się stojącą baterią np. Sigma z oferty Grupy Armatura z wyciąganą wylewką - dzięki której usprawnimy działania kuchenne. Osobom ceniącym unikalny design dedykowane są stojące modele: Gamma i Delta z obrotową wylewką.

Dla pasjonatów gotowania – bateria Sigma

Bateria zlewozmywakowa Sigma Grupy Armatura z wyciąganą wylewką, to wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie. Jednouchwytową baterię Sigma wyposażono w długą wylewkę
- 225 mm, która dodatkowo posiada ergonomiczne przedłużenie w postaci elastycznego węża. Zastosowanie w modelu wyciąganej wylewki ułatwia zmywanie naczyń o niestandardowych wymiarach, napełnianie wodą dużych naczyń, wysokich garnków i butelek. Wyciągana wylewka pozwala precyzyjnie operować strumieniem wody, utrzymać zlewozmywak w nienagannej czystości i wyeliminować efekt rozpryskiwania wody.

baterie zlewozmywakowebaterie zlewozmywakowe z obrotową wylewką

Dla miłośników designu - baterie Gamma i Delta

Gamma i Delta - z oferty Grupy Armatura to stojące, jednouchwytowe baterie kuchenne z obrotową wylewką. Wyróżniają się one nowoczesnym, odważnym wzornictwem, bazującym na czystości formy. Design baterii koncertuje się na zdecydowanym, dynamicznym kształcie. Posiadają wyrazistą linię i wysoką wylewkę, ułatwiającą wykonywanie kuchennych czynności. Elementami charakterystycznymi baterii zlewozmywakowych Gamma i Delta są charakterystyczne uchwyty. Zostały zaprojektowane tak, by odpowiadały kierunkom najnowocześniejszego wzornictwa. Zastosowany pojedynczy uchwyt umożliwia szybką regulację strumienia przepływu oraz temperatury wody. Modele baterii Gamma i Delta wpiszą się w modne i nowoczesne aranżacje kuchni. Doskonale będą współgrać z modnymi szklanymi i stalowymi elementami jej wyposażenia.

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Grupa Armatura

Polecamy Ci również

Zobacz także