Bezdotykowe baterie

Bateria bezdotykowa to duże ułatwienie i wygoda. Umożliwia oszczędne zużycie wody, a tym samym dbałość o środowisko naturalne. Dotychczas bardzo popularna w toaletach publicznych, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zajęła miejsce w naszej łazience.

Najnowszy model baterii umywalkowej Oras o nazwie Electra 6150F reprezentuje najnowocześniejszą generację rozwiązań technologicznych. Występuje ona w trzech różnych wersjach: z uchwytem regulującym temperaturę wody, z niedostępnym uchwytem regulującym temperaturę, lub z podłączeniem na wodę zmieszaną. To co wyróżnia ten model to przede wszystkim elegancki design, łatwość użycia, wygoda czyszczenia i trwałość.

bezdotykowa bateria

Niezawodny Autofocus
Czujniki w tego rodzaju bateriach są oparte na unikalnej technologii autofocus. W przeciwieństwie do tradycyjnych technologii na podczerwień, Oras Autofocus nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o rejestrowanie obiektów. Różnice w kolorach, stopień oświetlenia, a także powierzchnia przedmiotu nie mają znaczenia, a to oznacza, że baterie te mogą być używane praktycznie w każdych warunkach.

Nowa bateria może być zainstalowana w miejsce poprzedniej. Jest ekonomiczna i przyjazna dla środowiska – oszczędza bowiem wodę i energię. Oras Electra jest zasilana trwałą baterią litową o 4-5-letnim okresie użytkowania, która jest usytuowana w oddzielnej skrzynce pod umywalką.

Higiena
Dzięki niezawodnemu działaniu bezdotykowa bateria doskonale nadaje się dla dzieci, a także dla osób starszych, cierpiących na przykład na bóle reumatoidalne. Bateria bezdotykowa znacznie ułatwia mycie rąk osobom cierpiącym na to schorzenie, które polega na bolesnym i dotkliwym zapaleniu stawów powodującym usztywnienie palców. Znaczenie higieny rąk jest szczególnie ważne przy zapobieganiu chorobom zakaźnym, zwłaszcza tym przenoszonym przez kontakt z innymi ludźmi. Pamiętajmy, że można zapobiec rozprzestrzenianiu większości infekcji przenoszonych przez kontakt z innymi ludźmi, jeśli zwiększymy higienę rąk. Można również znacznie ograniczyć liczbę dzieci zapadających na choroby dróg oddechowych czy biegunkę w świetlicach i ośrodkach dziennej opieki, poprzez dbałość o higienę rąk. Według badań poprawienie higieny rąk może także lepiej zapobiegać rozprzestrzenianiu się bakterii odpornych na antybiotyki.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Zdjęcia: Oras

Polecamy Ci również

Zobacz także