Biała kuchnia

Biała kuchnia to klasyka. Zawsze wygląda dobrze, przestronnie, a w dodatku możemy jej nadać różny styl.

Biel sprawia, że pomieszczenia stają się optycznie większe niż są rzeczywiście. W przypadku kuchni, często właśnie niewielkich, to skuteczny sposób na ich powiększenie. Oczywiście biała kuchnia jest też jasna i tworzy dobry klimat do codziennej krzątaniny, czy zjedzenia śniadania. Ale biała kuchnia niejedno ma imię.

 

Możemy postawić na meble z gładkimi, błyszczącymi frontami – i mamy super nowoczesną białą kuchnię, możemy też wybrać eleganckie meble z delikatnie frezowanymi drzwiczkami – i jesteśmy na dobrej drodze do stworzenia kuchni w stylu klasycznym. Jeśli wybierzemy stare lub postarzane meble, to nasza kuchnia nabierze charakteru retro lub shabby chic.

Oczywiście biel nie musi być wszechobecna. Dobrze ją przełamać naturalnym kolorem drewna (nada to kuchni przytulności), kolorowymi płytkami ściennymi lub zasłonkami. Niezwykle efektownie będzie wyglądać lodówka, czy kuchenka w wyrazistym kolorze, albo wzorzysta podłoga. Kontrastowym elementem mogą też być blaty i lampy. Biała kuchnia to świetny pomysł na aranżację – sami zdecydujcie, która Wam się podoba najbardziej.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: homedit.com

Polecamy Ci również

Zobacz także