Białe doniczki

Białe doniczki

W przypadku białego koloru jedno jest pewne - we wnętrzach zawsze będzie modny. Zwłaszcza jeśli rzecz dotyczy takiego asortymentu jak donice czy wazony.

Slade - ceramiczne donice i wazony o nowoczesnym, eleganckim kształcie. Półmatowy kolor szkliwa eksponuje dekorację w formie kwitnącej gałązki. Naczynia o odważnej, asymetrycznej formie znakomicie odnajdą się we wnętrzach nowoczesnych, o zdecydowanym charakterze. W ofercie donice o średnicy: 14, 17 i 21 cm oraz wazony o wysokości 30 i 40 cm. Dostępne kolory naczyń: biały oraz grafit.

białe doniczkidoniczki ceramiczne

John - donice i wazony wykonane z ceramiki. Cylindryczną formę naczyń wyraźnie określa kwiatowy relief w odcieniu ecru oraz podwójny, wywinięty „kołnierz”. Wszystkie te elementy predestynują te naczynia do zastosowania w pomieszczeniach z minimalną choćby ilością stylu retro. W linii dostępne donice o średnicy: 14, 17 i 20 cm oraz wazony o wysokości 24 i 29 cm. Białe naczynia dostępne są z wzorem w kolorze: ecru, grafitowym oraz czarnym.

Kevin - ceramiczne donice i wazony zdobione delikatną dekoracją w formie ziarenek ryżu, która została ułożona w regularny pionowy wzór. Rytm ten delikatnie kontrapunktuje poziomy rząd ziarenek w górnej części naczynia. Prosta, niezobowiązująca forma kubiku świetnie poradzi sobie na przykład we wnętrzach utrzymanych w skandynawskim stylu. W kolekcji donice o średnicy: 13, 15 i 17 cm oraz wazony o wysokości 20 i 29 cm.

doniczki na kwiatydoniczki kwiatowe

Romantic - ceramiczne donice i wazony w stylu country. Biała, nieszkliwiona ceramika podkreślona została delikatnie „wytartą” dekoracją w kolorze sepii. Nieregularna faktura, nierówny kolor pięknie podkreślają klimat naczyń. Romantic to donice wprost wymarzone do dekoracji ciepłych, sielskich wnętrz. Do dyspozycji mamy: donice o średnicy 13, 15, 17, 20 cm oraz wazon o wysokości 31 cm.

Oceń artykuł
4,83 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Ter Steege

Polecamy Ci również

Zobacz także