Biokominek Tetris

Biokominek Tetris

Co łączy biokominek z grą komputerową? Ekologiczny kominek Tetris to modułowa "układanka", dzięki której można tworzyć różnorodne aranżacje. Poszczególne moduły można dowolnie przesuwać, obracać i łączyć ze sobą - stąd skojarzenie z popularną grą.

biokominek i mebel w jednymkominek ekologiczny w salonie

Tetris, należący do marki Horus, to biokominek zaprojektowany przez Włocha Paolo Grasselli. Na jego konstrukcję składają się trzy elementy: komora paleniska z cokołem oraz dwie niezależne półki o różnej wysokości, wyglądem przypominające klocki z kształcie litery "L" z gry. Półki można przesuwać i obracać zgodnie z naszą fantazją, układ modułów zależy tylko od naszych potrzeb
i pomysłu aranżacyjnego. Ten ekologiczny kominek pasuje zarówno do prywatnego mieszkania, jak
i biura czy lokalu usługowego. Może nie tylko spełniać funkcję grzewczo-oświetleniową, ale nawet służyć jako mebel - stolik kawowy, półka na książki lub wyjątkowa ozdoba salonu. To szczególnie istotne w przypadku niewielkich wnętrz, gdzie nie mamy możliwości wstawienia dużej ilości funkcjonalnych mebli.

Biokominek Tetris jest także bezpieczny dla nas i przyjazny dla środowiska. Jego użytkowaniu nie towarzyszy wytwarzanie dymu, czadu i innych trujących produktów spalania. Podczas spalania ekologicznego paliwa - bioetanolu - wydzielana jest para wodna, która dodatkowo spełnia funkcję nawilżającą w pomieszczeniu. Kominek eliminuje problem osadzania się sadzy i popiołu, nie wymaga czyszczenia. Bioetanol zasila urządzenie nieprzerwanie przez kilka godzin, przez co nie potrzebuje ono dodatkowego nadzoru.

biokominek modułowy - białyekologiczny kominek modułowy - czarno-biały
Biokominek, jako bezpieczna i efektowna dekoracja domu czy przestrzeni komercyjnej, pozwala na delektowanie się ciepłem, klimatem relaksu i estetycznym otoczeniem.

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Horus

Polecamy Ci również

Zobacz także