Biuro w lofcie

Biuro w lofcie

Biuro zazwyczaj nie kojarzy nam się z przytulnie urządzonym wnętrzem. Są jednak wyjątki. Jest nim siedziba jednej z polskich firm informatycznych.

wnętrze biurowebiuro w lofcie

Pracodawcy często zapominają, że w pracy spędza się przynajmniej 8 godzin dziennie. Dobrą atmosferę tworzą przede wszystkim ludzie, ale ogromnie ważna jest także odpowiednia aranżacja przestrzeni, w której pracują. Biuro powinno być wygodne, przestronne, a najlepiej jeszcze, żeby było to wnętrze z pomysłem. Za przykład można podać gliwicki loft po dawnym spichlerzu, w którym zaaranżowano biuro firmy informatycznej. Wnętrze zostało zaprojektowane przez Agnieszkę Glińską, natomiast za kolorystykę, dodatki i meble odpowiedzialna jest firma Chilid oraz projektantka Anna Pięta.

aranżacja biurawnętrza biurowe firmy Chilid i Xsolve w Spichlerzu w Gliwicach

Jak na prawdziwy loft przystało, ozdobą wnętrza są widoczne elementy konstrukcji, w tym przypadku drewniane, i surowa cegła. Do tak swojskiej, spichlerzowej stylistyki dobrano nowoczesne meble biurowe, a także meble wypoczynkowe, nie zapominając o potrzebie relaksu i chwilowego przynajmniej oderwania się od obowiązków. Podejrzewamy zresztą, że najbardziej kreatywne pomysły przychodzą właśnie na wygodnych, żywych kolorystycznie kanapach. Pracodawca nie zapomniał także o rozrywce i dobrej zabawie, urządzając "pokój odprężający" - znajdują się w nim "piłkarzyki" i konsola do gier. W tym pomieszczeniu można też dać upust stresowi.

ściany z czerwonej cegły
nowa aranżacja biura
kolorowe meble
wygodne i miękkie sofy
miejsce relaksu w pracy
wnętrze biura
Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: interiordesignews.com

Polecamy Ci również

Zobacz także