Blat kuchenny - nieodłączny element w kuchni

Blat kuchenny - nieodłączny element w kuchni

Obecnie kuchnia jest nie tylko miejscem, w którym przygotowuje się posiłki, ale coraz częściej pełni ona rolę salonu, w którym toczy się intensywne życie towarzyskie. Dobrze dobrany blat kuchenny sprawi, że kuchnia będzie wyglądała atrakcyjnie, a gotowanie stanie się prawdziwą przyjemnością.

Nieodłącznym elementem każdej kuchni jest blat kuchenny, który nadaje jej jedyny w swoim rodzaju charakter oraz spełnia wiele ważnych funkcji. Warto zadbać o to, aby blat był jak najlepszej jakości i przez to służył domownikom przez wiele lat. Przy wyborze warto zwrócić uwagę na kilka istotnych cech, którymi powinien charakteryzować się dobry blat kuchenny m.in. wytrzymałość i odporność na uszkodzenia, zarysowania, ścieranie i poplamienia. Blat powinien być także łatwy w pielęgnacji oraz estetyczny. Piękno i multifunkcjonalność, cechy pożądane przy doborze odpowiedniego blatu, to dwa atrybuty, które łączą w sobie blaty UNICO firmy Pfleiderer. Linia wzornicza blatów UNICO to propozycja sześciu dekorów, które idealnie wpisują się w najnowsze światowe trendy. Wszystkie wzory zostały zainspirowane naturą, a bogaty wybór dekorów sprawia, że każdy może znaleźć odpowiedni dla siebie odcień: imitujący lawę Volcan, śnieżnobiały Artico, przypominający kamień Pico, piaskowy Duna, skalisty Colina oraz inspirowany egzotycznym drewnem Marron.

W blatach UNICO zastosowano innowacyjne rozwiązania, m.in. specjalną powłokę antybakteryjną Duropal microPlus, która zapewnia całodobową ochronę przed bakteriami oraz redukuje liczbę drobnoustrojów o ponad 99%. Ponadto specjalne zabezpieczenie przeciwwilgociowe chroni meble kuchenne przed kontaktem z wodą. W ofercie Pfleiderera dostępne są blaty w dwóch szerokościach: 600 mm i 1200 mm. Węższe blaty idealnie sprawdzają się w standardowym zastosowaniu, czyli jako powierzchnia robocza umieszczona na powierzchni szafek. Blat o szerokości 1200 mm najczęściej używany jest jako powierzchnia robocza w wyspach kuchennych.

Blaty Unico są propozycją dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią najwyższą jakość, funkcjonalność i niepowtarzalny design. Blaty UNICO są nowością na rynku w kategorii produktów prestiż.

BLATY UNICO PRESTIGE - INSPIRACJE PROJEKTOWE

Oceń artykuł
3,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Pfleiderer Grajewo S.A.

Polecamy Ci również

Zobacz także