Butikowy, wiejski dom gościnny Palacio Condes De Cirac

0
Butikowy, wiejski dom gościnny Palacio Condes De Cirac

Zobacz, jak wygląda stary hiszpański pałac, który po renowacji służy jako dom gościnny.

Wyobraź sobie, że spacerujesz wąskimi uliczkami w Hiszpanii, mijasz stuletnie, kamienne domy, a jak popatrzysz w dal rozpościera się widok na winnice... tutaj w prowincji La Rioja wśród budynków wyróżnia się Pałac hrabiów Cirac. Subtelne połączenie nowoczesności z tradycją XVIII-wiecznego pałacu. Charakteru wnętrzom znajdującym się na poddaszu dodaje naturalne światło, przenikające przez okna dachowe firmy FAKRO.

Zobacz zdjęcia

Villalba de Rioja znajduje się u podnóża gór Obarenes oraz 4 km od największej na świecie koncentracji stuletnich winnic, w El Barrio de la Estación de Haro. W prowincji „oddycha się” historią pozostawioną przez jego sławnych mieszkańców: rodzinę D. Pedro Ruiz del Castillo - założyciela miasta Mendoza w Argentynie, hrabiego Cirac i hrabinę Castillo Fiel.

Obecnie pałac pełni rolę butikowego domu gościnnego, który oferuje 8 luksusowych pokoi i apartamentów z łazienką. Wnętrza zachowały swój surowy styl, bogaty w naturalne materiały, takie jak kamień i drewno, dopełnieniem całości są designerskie meble. Poddasze nabrało blasku dzięki zastosowaniu okien dachowych, które uwydatniły teksturę kamiennych ścian i przyozdobiły światłem surowe wnętrza.

Jest to idealne miejsce dla osób ceniących spokój i niezależność, umiłowanie do detalu i cieszący się pięknem otaczającej natury. Dla zachowania prywatności oraz ochrony przed nagrzewaniem pomieszczeń właściciel zamontował markizy zewnętrzne.

INFORMACJE

Nazwa budynku

  • Butikowy, wiejski dom gościnny PALACIO CONDES DE CIRAC

Miejsce

  • Villalba de Rioja

Architekt & Wykonawca

  • Servicios de Ingeniería y Arquitectura, INAR,S.A.P

Zastosowane produkty FAKRO

  • 9x okno dachowe FTP V U3
  • 9x markiza zewnętrzna AMZ NEW LINE 090
  • 16x dodatek wewnętrzny ARF 052
  • 8x okno kolankowe BVP P2
  • 8x markiza wewnętrzna AMB 090
Strona internetowa


Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: FAKRO

Polecamy Ci również

Zobacz także