Ceramika jak stal

umywalka łazienkowaWygląda na to, że surowce imitujące stal stają się wszechobecne. Z materiału tego wykonuje się spore ilości różnych przedmiotów. Przyszedł czas na nowe umywalki do łazienek, wykonane z materiału łudząco podobnego do szlachetnej, połyskującej stali.

Argenta to nowe, oryginalne wykończenie imitujące stal, stosowane w ceramice, a proponowane przez największego na świecie producenta ceramiki sanitarnej Roca. Umywalka pokryta metaliczną powłoką, sama w sobie jest elementem dekoracyjnym i prezentuje się niezwykle efektownie.

Nowa technologia
Argenta to wykończenie stosowane bezpośrednio na ceramikę łazienkową. Powierzchnia umywalki poddawana temu zabiegowi, łączy się z cząsteczkami nowej powłoki, bez ingerencji w wewnętrzną strukturę produktu bazowego. Jest to proces całkowicie bezpieczny, nie chemiczny, nie uszkadzający ceramiki ani porcelany. Nowa powierzchnia jest trwała i odporna na działanie wysokiej temperatury, nawet do 200oC. Utrzymywanie jej w czystości nie przysparza kłopotów. W ramach codziennej pielęgnacji wystarczy przetrzeć ją miękką myjką stosując tradycyjny, nierysujący środek czyszczący najlepiej na bazie mleczka lub żelu.

umywalka nablatowaBłyszcząca elegancja
Ceramika w nowym wykończeniu Roca to z pewnością oryginalny sposób na określenie  indywidualnego charakteru łazienki – niewątpliwie nawiązuje nowoczesne klimaty. Wyeksponowana na prostym, czarnym blacie przykuwa uwagę. Wykończenie Argenta  firma Roca oferuje z umywalkami Bol, Foro 40 oraz Kalahari 65 m. Nowy, stalowy design tych modeli plasuje je w grupie najatrakcyjniejszych produktów na rynku.

 

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Roca

Polecamy Ci również

Zobacz także