Ceramika łazienkowa jako rękodzieło

Zwyczajna funkcjonalność armatury łazienkowej to obecnie za mało. Miejsce taśm produkcyjnych wypuszczających masowy produkt zajęły nowoczesne linie technologiczne ceramiki łazienkowej wspierane… rękodziełem.

kran umywalkowyDla niektórych z nas łazienka to najważniejsze pomieszczenie w domu. Urządzając ją chcemy aby była nie tylko funkcjonalna ale i estetyczna. Ileż to razy wybierając baterię mówimy, ta jest  "nieciekawa", chwilę później zastanawiamy się czy będzie praktyczna w użyciu. Po prostu rzeczy ładne, cieszą i nie możemy się bez nich obejść.

Firma Kludi należy do firm dbających o estetykę swoich wyrobów. Baterie z chromowanego mosiądzu opuszczające fabrykę w Opolu, są ręcznie szlifowane i polerowane. Żadna maszyna nie zrobiłaby tego tak jak człowiek. Nowoczesny produkt, to dzieło twórczej syntezy technologii i tradycyjnego rzemieślnictwa.

Bateria Aldon do wyboru...
Bateria wannowo-natryskowa prezentuje się niezwykle elegancko. Wyposażona jest w uchwyty krzyżowe, perlator kaskadowy M 28x1 (specjalna końcówka  regulująca przepływ  wody, w praktyce oznacza jej oszczędność podczas mycia pod bieżącą wodą ), głowice ceramiczne 180 stopni, przyłącza mimośrodowe, przełącznik - wanna/natrysk, klasę przepływu BB, zestaw natryskowy. Ta bateria jest montowana do ściany. Bateria umywalkowa wyposażona jest w uchwyty krzyżowe, perlator kaskadowy M 24x1, głowice ceramiczne 180 stopni, montaż jednootworowy (do powierzchni umywalki), klasę przepływu A, zestaw odpływowy G 1¼. Baterie  Aldon są praktyczne w utrzymaniu czystości. Ich powierzchnie należy polerować używając miękkiej szmatki (zapobiega porysowaniu), z dodatkiem środka myjącego.

 

Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Zdjęcia: Kludi

Polecamy Ci również

Zobacz także