Ciche meble

Ciche meble

Czy meble mogą hałasować? Trzaskające drzwiczki kredensu, uciekające szuflady uderzające w korpus szafki to niepotrzebne dźwięki w naszym mieszkaniu. W obronie domowego zacisza producent wysokiej jakości mebli Klose wprowadza do wybranych zestawów możliwość montażu Silent System firmy Hettich.

ciche mebleBezdźwięcznie szuflady
Silent System to specjalny system prowadnic oraz zawiasów, który umożliwia bezdźwięczne zamykanie mebli. Tworzy tzw. szuflady gazowe, które domykają się delikatnie
i bezgłośnie. System pomaga w cichym zamykaniu szuflad i jest bezpieczny dla dzieci, bo szuflada przy zamykaniu samoczynnie wyhamuje.

Niesłychanie posłuszne drzwiczki
Silent System kontroluje ruch zamykanych drzwiczek, dlatego zapobiega ich uderzaniu o korpus mebla. W rezultacie drzwiczki domykają się bezgłośnie tak, jak tego chcemy. Dbałość o detale i ich wysoka jakość to idea całości linii produkcyjnej mebli Klose.

szafki kuchenneJako lider w kategorii meble w drewnie, produkuje meble kuchenne z najwyższej  klasy drewna, używając naturalnych oklein oraz innych materiałów drzewnych. Materiały te, zanim trafią do obróbki, są odpowiednio składowane i starannie sortowane. W zależności od potrzeby nawilżane lub osuszane, przechodzą także staranną selekcję. Do ich produkcji wykorzystuje się nowoczesne maszyny, gwarantujące najwyższą precyzję cięcia. Dodatkowo ich wysoką jakość tworzy wiele innych zabiegów. Od zastosowania markowych okuć, akcesoriów i najlepszej klasy materiałów obiciowych, po bezwonny, wodny lakier lub naturalne oleje i woski pokrywające meble. Kolejne części powstającego mebla są na każdym etapie kontrolowane  przez pracowników z największym doświadczeniem zawodowym. To oni dokonują ostatecznego wyboru elementów. Trzecia, ostatnia warstwa lakieru, jest nakładana ręcznie. Gotowe już meble kuchenne - zanim trafią w ręce klientów - zostają próbnie zmontowane i dokładnie sprawdzone. Specjalnie przeszkolone osoby, zawsze przy dziennym świetle, oglądają mebel. Dopiero po ich kontroli jest on rozkładany, pakowany i wówczas trafia do sprzedaży.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Klose

Polecamy Ci również

Zobacz także