Czarno-białe wnętrza

Połączenie czerni i bieli to najbardziej klasyczny zestaw kontrastujących barw. Ponadczasowy i elegancki, może mieć zaskakująco wiele odsłon.

Czerń i biel to ponadczasowe zestawienie kolorów, które nigdy nie wyjdzie z mody. Aranżacja w tych kolorach jest niezwykle elegancka i stylowa, jednak nie wszyscy lubią takie rozwiązania. My jednak uważamy, że taki wystrój świetnie się sprawdzi w każdym wnętrzu.

Czarno-białe wnętrze to propozycja nie dla każdego. Zestawienie barw wprawdzie jest bardzo klasyczne, ale jednocześnie wymusza aranżacyjny reżim. No i paleta kolorów z założenia jest ograniczona. Jeżeli chcemy "dorzucić" jakiś inny kolor to powinniśmy się ograniczyć do maksymalnie dwóch barw.

Kolor biały jest niezwykle delikatny i subtelny. Świetnie sprawdzi się solo oraz może być tłem do czarnych dodatków lub elementów wyposażenia wnętrz.

Jednak czarno-białe wnętrza można urządzić w różnych stylach i proporcjach kolorystycznych. Sprawia to, że aranżacje mogą mieć bardzo zróżnicowany charakter.

Aranżująć wnętrze czarno-białe pamiętajmy o podstawowej zasadzie: kolor biały optycznie powiększy wnętrze, a czarny je pomniejszy.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Autor: Katarzyna Laszczak

Zobacz także