Czarno-biały apartament

Wysmakowany i nowoczesny czarno-biały apartament stworzyli w Moskwie projektanci z Geometrix Design. Zastosowano wiele oryginalnych rozwiązań, a każdy detal jest starannie przemyślany i zaaranżowany.

Centrum apartamentu stanowi duży pokój dzienny. Za pomocą szklanych tafli oddzielono od niego supernowoczesną kuchnię. Szkło jednocześnie dzieli i łączy obydwa pomieszczenia, a wystrój kuchni jest idealnie dopasowany do aranżacji salonu. W kuchni zaprojektowano między innymi blat, który, sterowany pilotem, może zamieniać się w stół jadalny albo barową ladę.

W salonie absolutnie dominującym elementem jest aranżacja kina domowego. Szklany panel – czarny z białymi, świecącymi, elementami – sięga od podłogi do sufitu i kryje sprzęt RTV. Wkomponowany w niego telewizor staje się zupełnie niewidoczny, kiedy jest wyłączony. Do kolorystyki i stylistyki panelu dobrano wszystkie meble i dodatki – czarne lampy, białą sofę,  prostą komodę oraz czarny stolik.

Czerń i biel dominują też sypialni, w której umieszczono duże wygodne łóżko i fotel o niezwykle nowoczesnej formie. Łazienki, wykończone czarnymi płytkami ceramicznymi i szaro-czarnym kamieniem również perfekcyjnie pasują. W tym bardzo nowoczesnym wnętrzu świetnie wygląda też drewno. Użyto go oszczędnie – na część podłóg i elementów wykończeniowych.

Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: freshome.com

Polecamy Ci również

Zobacz także