Czarny w łazience

Czarny w łazience

Czerń ma w sobie elegancję i piękno. Często pojawia się też w aranżacjach wnętrz, także w ceramice łazienkowej.

czarny w łazience Czarny to kolor symboliczny, tajemniczy i nieprzenikniony. Nic dziwnego, że odgrywa ważną rolę w kształtowaniu tak wielu obszarów naszego życia. Również przy urządzaniu wnętrz czerń jest barwą uniwersalną i ponadczasową. Projektanci na całym świecie wciąż odwołują się do tego koloru, interpretując go na wiele sposobów, używając różnorodnych materiałów oraz szerokiej palety odcieni. Ciekawe kompozycje powstają, kiedy zestawimy czerń z różnymi odcieniami szarości i bieli.

Czerń w ceramice
Villeroy & Boch wprowadza ten kolor do kolekcji ceramiki. W ofercie firmy znajdują się czarne płytki podłogowe i ścienne, umywalki, miski ustępowe i bidety.
Kolekcja łazienkowa Memento wyróżnia się modnymi, prostymi formami ceramiki sanitarnej. Oprócz tradycyjnej lśniącej bieli, umywalki, miski i bidety Memento dostępne są teraz także w kolorze błyszczącej czerni. W segmencie płytek firma Villeroy & Boch kładzie jeszcze silniejszy akcent na różnorodne interpretacje koloru czarnego, dzięki innowacyjnym powierzchniom i dekorom.

czarny w łazience czarny w łazience czarny w łazience

czarny w łazience czarny w łazience czarny w łazience

Kolekcja płytek BiancoNero oparta jest na kontrastowym zestawieniu bieli i czerni. Motywy dekoracyjne przypominające trójwymiarową strukturę kryształu, listwy z reliefami, aksamitnie gładkie powierzchnie i duże formaty realizują motto kolekcji „mniej znaczy więcej”. W efekcie mocno błyszczące powierzchnie płytek, ciekawe faktury i trójwymiarowe dekory sprawiają, że ściana wygląda tak, jakby pokryto ją najwyższej jakości porcelaną.

Czarna ceramika firmy Villeroy & Boch jest idealną propozycją dla osób, które chcą urządzić łazienkę w efektowny i ekstrawagancki sposób. Czerń to kolor ponadczasowy, a przy tym elegancki i szlachetny.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Villeroy & Boch

Polecamy Ci również

Zobacz także