W okresie świątecznym tworzymy w domu odpowiedni nastrój. Przystrajamy całe mieszkanie, w tym również okna. Pięknie oświetlone i udekorowane okno zdobi wnętrze i przyciąga uwagę przechodniów.
Dekorację okna stworzoną na Święta warto uwiecznić na zdjęciu, które weźmie udział w naszym konkursie. Mamy nadzieję, że okna w świątecznej aranżacji będą cieszyły nasze oczy oryginalnym wyglądem. W podejściu do tematu zostawiamy Państwu dowolność.
Zadanie konkursowe
Zdjęcie okna w aranżacji świątecznej należy przesłać za pomocą FORMULARZA (szczegóły w REGULAMINIE).
Zasady konkursu:
- Liczba zdjęć nadesłana przez jednego autora jest nieograniczona.
- Jury składające się z zespołu redakcyjnego portali Grupy e-budownictwo.pl będzie uwzględniać następujące kryteria: pomysł na dekorację oraz atrakcyjność zdjęcia.
- Osoba nadsyłająca zdjęcie musi być jego autorem lub mieć zgodę autora na udział fotografii w konkursie.
- Konkurs potrwa od 1 grudnia 2009 roku do 31 stycznia 2010 roku.
- Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na łamach portalu e-okna.pl do 15 lutego 2010 roku w dziale Konkursy.
Najciekawsze zdjęcia zamieścimy na portalu e-okna.pl w dziale Konkursy oraz w Galerii.
Nagroda główna
5 voucherów na poradę internetową (o wartości 150 zł) – profesjonalna porada stylisty polegająca na pomocy przy aranżacji wnętrza. Porada on-line będzie dotyczyć kwestii zagospodarowania przestrzeni, usytuowania mebli, doborze dodatków, kolorów ścian, tapet i tkanin na podstawie zdjęć przesłanych przez laureatów konkursu. Nagrodę ufundowała firma Decorador.
Wyróżnienia:
3 komplety pościeli z kolekcji Birds – poszwa na kołdrę o wymiarach 160 x 200 cm i 2 poszewki na poduszki 50 x 60 cm – od firmy Decorador (o wartości 79,90 zł za komplet).
książki wydawnictwa Prószyński i S-ka (poniżej wybrane propozycje):
10 kompletów dekoracji welurowych formatu A2 od firmy DKM Impresja.
Akcesoria okienne od firmy tesa tape Sp. z o.o.:
- 2 moskitiery czarne o wymiarach 1,30 x 1,50 m typu Open-Close
- 4 moskitiery o wymiarach 1,30 x 1,50 m (czarna i biała)
- 2 moskitiery białe o wymiarach 1,70 x 1,80 m
- 4 uszczelki brązowe i białe w rozmiarze L
- 4 uszczelki brązowe i białe w rozmiarze XL