Dekoracje kuchni – pomysły na jesień

Jesień to czas zbiorów. Dojrzałe owoce i warzywa cieszą nie tylko smakiem, ale też kolorem i wyglądem. Aż się proszą, by wykorzystać je do dekoracji kuchni na jesień.

 

Dekoracje kuchni na jesień, wykonane z owoców potrzebują tylko odrobiny kreatywności. Zwykłe jabłka, czy gruszki, ułożone w pięknej misie, czy przybrane kolorowymi liśćmi, szyszkami lub jesiennymi kwiatami, w błyskawiczny sposób staną się piękną i apetyczną dekoracją.

Równie dekoracyjne są dynie – ułożone na półce będą stanowić piękną dekorację, a kiedy nam się znudzą – mogą trafić np. do słoika, przerobione na pyszną, jesienną marynatę. Jesienią możemy też ozdobić kuchnię kolorowymi liśćmi. Gałęzie można ustawić w wazonie, powiesić na ścianie, albo spleść z nich wianek. Taką kompozycję możemy uzupełnić gałązkami dzikiej róży, głogu, czy rokitnika, które są o tej porze roku bardzo ozdobnymi - i również jadalnymi – owocami.

Dekoracje kuchni na jesień wprowadzą nas w dobry nastrój, a przy tym sprawią, że nasza kuchnia będzie kolorowa i przytulna. Takie dekoracje kuchni pozwolą cieszyć się bogactwem jesieni – jej kolorami i...smakiem.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: digsdigs.com, dyi-enthusists.com, furniture.trendzona.com, virtualvocations.com

Zobacz także