Dekoracje kwiatowe w szkle

Jesteś eko, bo kochasz naszą planetę, dbasz o środowisko i zawsze starasz się segregować odpady. Zużyte sprzęty wyrzucasz do odpowiednich pojemników albo starasz się je wykorzystać ponownie, to bardzo dobrze.

Pokażemy Tobie jak w prosty sposób ze zużytych żarówek wyczarować oryginalny wazon na kwiaty. Zrobienie takiego wazonu nie wymaga wiele pracy a dobra zabawa gwarantowana. Potrzebujesz tylko kilka starych żarówek, drut aluminiowy, narzędzi do usunięcia żarnika i drutów przewodzących prąd, rękawice i okulary ochronne. I najważniejsze – kwiaty do wazonów oraz dodatki dekoracyjne. Po usunięciu wszystkich materiałów ze środka żarówki, zawiń drut aluminiowy wokół gwintu i zrób pętelkę, wazon musi się na czymś trzymać.

Następnie włóż do środka żarówki ulubione kwiaty, gałęzie lub muszelki. Dodatkowo możesz obwiązać wazon dekoracyjną tasiemką. No i gotowe. Prosty a zarazem efektowny wazon, zrobiony własnoręcznie, na pewno poprawi humor i ozdobi wnętrze Twojego pokoju lub ogródka.Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Łukasz Lamprycht

Zdjęcia: theartsygirlconnection.com

Zobacz także