Dekoracje na święta Bożego Narodzenia

Dekoracje na święta Bożego Narodzenia

Boże Narodzenie to czas magiczny. Aby należycie spędzić ten okres powinniśmy zadbać nie tylko o choinkę i stół, ale także o resztę wystroju mieszkania.

dekoracje wigilijnesalon z dekoracjami wigilijnymi

W sklepach możemy zaopatrzyć się w różnego rodzaju dekoracje świąteczne. Jednak jak sprawić, aby całość wyglądała elegancko i estetycznie? Przedstawiamy kilka propozycji jak udekorować pokój na Boże Narodzenie.

świąteczna dekoracja kominkadekoracja salonu z kominkiem

Zawsze dobrym pomysłem jest tradycyjna choinka. Jednak niekoniecznie musimy na niej poprzestawać. Doskonale wygląda udekorowany kominek i w dodatku zachęca do spędzenia przy nim świątecznego wieczoru.

dekoracja z kwiatami poinsecjielegancki salon

Świąteczne dekoracje możemy dopasować do charakteru wystroju wnętrz. Pomimo że bożonarodzeniowe dekoracje to przede wszystkim tradycja, możemy połączyć ją z nowoczesnym designem.

świąteczne ozdobychoinka z niebieskimi dekoracjami

Jako "nowoczesne" świąteczne dekoracje doskonale się sprawdzą choinki i ozdoby w oryginalnych kolorach. Zamiast tradycyjnej zieleni, czerwieni i złota, wystarczy zastosować biel, czy intensywną fuksję, a otrzymamy oryginalny i świeży wystrój.

nowoczesny wystrój wigilijny salonuzłote dekoracje świąteczne

pomysł na dekorację choinkifigurki świątecznenowoczesny wystrój salonu na świętatradycyjny wystrój salonu na świętapomysł na świąteczny wystrój pokojustroiki świąteczne na ścianieświąteczna aranżacjabożonarodzeniowa aranżacja pokojusakralne dodatkiaranżacja świątecznaaranżacja salonucukierki jako element dekoracujnyelegancki wystrój pokoju na świętaczerwone dodatki świątecznearanżacja pokoju na święta z dużą choinkądekoracje świąteczneoryginalny pomysł na pokójpomysł na świąteczny pokójświąteczne nakrycie stołupomysł na dekorację choinkizłota dekoracja

Oceń artykuł
4,06 / 17 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: freshome.com

Polecamy Ci również

Zobacz także