Dekoracje sylwestrowe - inspiracje i pomysły

Sylwester to jedna z niewielu okazji, kiedy cieszymy się z upływającego czasu. Aby godnie pożegnać stary rok i powitać nowy, przygotowujemy się i stroimy. Czasami też wpadamy na pomysł, aby urządzić Sylwestra we własnym domu lub mieszkaniu.

 

Tego dnia sąsiedzi wybaczą najbardziej hałaśliwą imprezę, więc ten problem mamy z głowy. Ale i tak mnóstwo rzeczy pozostaje do zrobienia. Przygotowanie jedzenia, zabezpieczenie napojów, muzyki itp. Ale w ferworze przygotowań nie zapomnijmy też o wystroju domu na Sylwestra.

Odpowiednia oprawa sprawi, że nasz Sylwester będzie niepowtarzalny. Oczywiście za sylwestrowe dekoracje warto zabrać się przynajmniej dzień wcześniej, żeby spokojnie ze wszystkim zdążyć.

O ile dekoracje na Święta Bożego Narodzenia mają tworzyć przytulną, rodzinną atmosferę, dekoracje sylwestrowe to kwintesencja szampańskiej zabawy. Stąd baloniki, girlandy, confetti, sztuczne ognie.

Część świątecznego wystroju można oczywiście wykorzystać – bombki i błyszczące ozdoby i na Sylwestra będę wyglądać świetnie. Bardzo na miejscu będą też wszelkie dekoracje z motywem zegara, a przy okazji pomogą nam nie przegapić północy.

Pamiętajmy też o ozdobieniu stołu, a przede wszystkim – odpowiednim podaniu szampana. Przyda się kubełek na lód i udekorowane kieliszki.

Pomysłów na dekoracje sylwestrowe jest wiele - zobaczcie sami.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: distrohome.com, hdwallpapersall.com, homedisigntoday.com, ideashomeconcept.com, minimalisti.com, newyearsms.net, wanderwithstyle.com, trendzona.com

Polecamy Ci również

Zobacz także