Dekoracje sylwestrowe - inspiracje i pomysły

Dekoracje sylwestrowe - inspiracje i pomysły

Sylwester to jedna z niewielu okazji, kiedy cieszymy się z upływającego czasu. Aby godnie pożegnać stary rok i powitać nowy, przygotowujemy się i stroimy. Czasami też wpadamy na pomysł, aby urządzić Sylwestra we własnym domu lub mieszkaniu.

 dekoracje sylwestrowedekoracje na Sylwestra

Tego dnia sąsiedzi wybaczą najbardziej hałaśliwą imprezę, więc ten problem mamy z głowy. Ale i tak mnóstwo rzeczy pozostaje do zrobienia. Przygotowanie jedzenia, zabezpieczenie napojów, muzyki itp. Ale w ferworze przygotowań nie zapomnijmy też o wystroju domu na Sylwestra.

dekoracje domu na Sylwestrasylwestrowe dekoracje stołu

Odpowiednia oprawa sprawi, że nasz Sylwester będzie niepowtarzalny. Oczywiście za sylwestrowe dekoracje warto zabrać się przynajmniej dzień wcześniej, żeby spokojnie ze wszystkim zdążyć.

nakrycie stołu - dekoracjestół na Sylwestra

O ile dekoracje na Święta Bożego Narodzenia mają tworzyć przytulną, rodzinną atmosferę, dekoracje sylwestrowe to kwintesencja szampańskiej zabawy. Stąd baloniki, girlandy, confetti, sztuczne ognie.

sztuczne ogniedekoracje kieliszków

Część świątecznego wystroju można oczywiście wykorzystać – bombki i błyszczące ozdoby i na Sylwestra będę wyglądać świetnie. Bardzo na miejscu będą też wszelkie dekoracje z motywem zegara, a przy okazji pomogą nam nie przegapić północy.

dekoracje stołu - zegardekoracyjne ciasteczka

Pamiętajmy też o ozdobieniu stołu, a przede wszystkim – odpowiednim podaniu szampana. Przyda się kubełek na lód i udekorowane kieliszki.

wiaderko na szampanapojemnik na szampana

Pomysłów na dekoracje sylwestrowe jest wiele - zobaczcie sami.

sylwestrowe dekoracje domu
wiszące ozdoby
dekoracja - zegary
eleganckie nakrycie stołu
sylwestrowe ozdoby
przekąski
pomysł na dekorację stołu
błyszczące gwiazdki
ozdoba na Sylwestra
pomysł na kieliszki

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: distrohome.com, hdwallpapersall.com, homedisigntoday.com, ideashomeconcept.com, minimalisti.com, newyearsms.net, wanderwithstyle.com, trendzona.com

Polecamy Ci również

Zobacz także